Barış Akarsu’nun Hakkında Son Haberler – Son DurumBarış Akarsu’nun Hakkında Son Haberler – Son Durum

Bodrum Torba kavşağında geçen cumartesi günü geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan şarkıcı ve oyuncu Barış Akarsu’nun sağlık durumunda bir değişiklik olmadığı bildirildi.

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Atilla İdrisoğlu, Barış Akarsu’nun sağlık durumuyla ilgili ”Hastanın genç olması her şeyi değiştirebilir” dedi.

Akarsu’nun yoğun bakımda tedavi gördüğü Özel Bodrum Hastanesi’ne giden Prof. Dr. İdrisoğlu, sanatçının sağlık durumuyla ilgili doktorlarından bilgi aldı. Prof. Dr. İdrisoğlu, hastaneden ayrılırken yaptığı açıklamada, Akarsu’nun sağlık durumunda bir değişiklik göremediğini kaydetti.
Prof. Dr. İdrisoğlu, şöyle konuştu:

”Hasta, ventilatöre bağlı olarak uyutuluyor. Uyuyan bir insandaki genel tablo. Ama ciddi bir travma geçirmiş. Bu durumun çok benzer örnekleri var, ama beklemek dışında başka bir şey söyleyemeyeceğim. Hastanın genç olması her şeyi değiştirebilir ya da… Burada sadece beyni düşünmemek lazım, tüm vücudu düşünmek lazım. Beyin iyiye gidebilir, ama başka bir organ bize problem çıkarabilir. Onun için bütün vücudu kontrol altına almak önemli. Yoğun bakım ünitesindeki doktor arkadaşlar bu konuyla ilgileniyorlar.”

Bir gazetecinin hastaneye gelmesini kimin istediği sorusuna Prof. Dr. İdrisoğlu, ”Ailenin isteği üzerine geldim” yanıtını verdi.

Özel Bodrum Hastanesi yetkilisi Opr. Dr. Abdullah Servet de Akarsu’nun başka bir hastaneye sevk edilmesine gerek olmadığını, gerekli tedaviyi yaptıklarını anlattı. Servet, ”Destek tedavisine devam ediyoruz. Buna rağmen organlarda belirli aksaklıklar var. Onun için iyileşme yok. Bu, daha da kötüleşme biçimine dönüşebilir” dedi.

Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu’nun sağlık durumuyla ilgili bir soruya ise Opr. Dr. Servet, ”Kontrolümüz altında. Korkulacak bir şey yok” yanıtını verdi.

Ali Şen’den ziyaret

Fenerbahçe Kulübü eski başkanlarından iş adamı Ali Şen, Muğla’nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazasında yaralanan şarkıcı ve oyuncu Barış Akarsu’nun sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Akarsu’nun tedavi gördüğü Özel Bodrum Hastanesine giden Şen, Akarsu’nun sağlık durumu ile ilgili doktorlarıyla görüştü. Ali Şen, hastaneden ayrılırken şunları kaydetti:

”Bodrum’a tatile gelenler daha dikkatli olsunlar. Özellikle gençler çok hızlı araba kullanıyorlar. Kendilerini düşünsünler, anne babalarını, sevenlerini düşünsünler. Akarsu’nun kaza yaptığı yerde kavşakta hata var. Orada ışıkların olması gerekiyor. Daha önce orada trafik ışıkları vardı, ama kaldırıldı. Orada, biraz dalgınlığa düşseniz ya da bilmezseniz kaza yapabilirsiniz. Ancak buna rağmen gençler dikkatli olsunlar. Tatil yöresine gelenler, ayaklarını gaz pedalından çeksinler. Kader falan değil bu, bu akılsızlık, dikkatsizlik.”

NetBul.Com’dan Alınmıştır

Barış Akarsu’nun Hakkında Son Haberler – Son Durum yazısına ait etiketler : , , , ,
Barış Akarsu’nun Hakkında Son Haberler – Son Durum yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Barış Akarsu’nun Hakkında Son Haberler – Son Durum” için 10 Yorum

 1. Ahmetinki dedi ki:

  Eğer kaderde yazılmıssa kimse karsısına geçemes burda olmasaydı baska bi durumda olucaktı sonuscta kaderde yazılan bir durumsa mutlaka yasanır ama Allahu tealadan Ümit kesilmes dualarımız üzürinde Barıs Abi hep seninleyiz Ben inanıyorum ki kalkıcaksın o mucizeyi gösterecek ve herkesi şaşırtacaksın seni seviyoruz butun kaplerdesin

 2. yasemin dedi ki:

  en son ana kadar barış abinin iyileşmesi için dua ettim.ve iyileşiceğine inanıyodum o hastaneden kalkacak ve ne kadar çok sevenim varmış deyip herkese yanında oldukları için teşekkür edecek diyodumm.ama olmadı barış abi yok artık.ben hala inanmıyorum onun öldügüne inanmak istemiyorum.sanki kocaman bir yalanmış gibi geliyo.çünkü barış abi daha çok gençti yapacak okadar çok işi vardıki onun.daha çok şarkı söyleyecekti.ama barış abi biz seni asla ama asla unutmayacağız.allah rahmet eylesin.mekanın cennet olsun abim.biricik aileneede allahtan sabır diliyorum.seni seviyorum barış abi.bize hep bulutların arasından bak olurmu.hep kalbimizde olduğunu gör ve yine o güzel gözlerinle içten gül bize ordan…

 3. buket dedi ki:

  hiç beklemiyodun ölcegini ölmeden bir gün önce rüyamda gördüm onu.kimseyi tedavi edemedim dedi bana.ben onu ne çook seviyomuşum o kaza geçirince anladım . seni hiç unutmıyacagız barış akarsuhep kalbimizde olcaksın . barış manço ölünce bu kadar insan üzülmüştü ve sen ölünce bu kadar kişi üzüldü .keşke ölmeseydin

 4. özge dedi ki:

  hic ölecegini düsünmedim hep kurtrlur die düsündüm hem cok gencti dayanmaya gücü yeter dıe düsündüm ama yanılmısım gerceken cok üzüldüm daha gencti ve dogum gününü kutlayamadan gitti….

 5. gözde dedi ki:

  barış abimizi böyle kaybedeceğimizi hiç düşünmemiştim.Ama anladım ki bir insanın değeri onu kaybedince anlaşılıyor.Keşke o yaşarken onun için daha fazla bişeyler yapabilseydik.O yoğun bakımında resimini çeken vicdansızıda şidditle kınıyorum.Barış abiyi böyle kötü bir durumda değildi mutlu yakışıklı olarak hatırlamayı isterdim.Geceleri o korkunç resmi aklıma geliyor ve uyayamıyorum.Bende kurtulacağını sanmıştım ama gücü yetmedi.Son röportajında”bir kızım olsun bitti.Onu sırtımda gezdiririm.” demişti ama ömrü buna yetmedi mekanın cennet olsun inşallah sen yanımızda olamasanda biz hep senin yanındayız.

Barış Akarsu’nun Hakkında Son Haberler – Son Durum Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.