Barış Akarsu’nun Hakkında Son Haberler – Son DurumBarış Akarsu’nun Hakkında Son Haberler – Son Durum

Bodrum Torba kavşağında geçen cumartesi günü geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan şarkıcı ve oyuncu Barış Akarsu’nun sağlık durumunda bir değişiklik olmadığı bildirildi.

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Atilla İdrisoğlu, Barış Akarsu’nun sağlık durumuyla ilgili ”Hastanın genç olması her şeyi değiştirebilir” dedi.

Akarsu’nun yoğun bakımda tedavi gördüğü Özel Bodrum Hastanesi’ne giden Prof. Dr. İdrisoğlu, sanatçının sağlık durumuyla ilgili doktorlarından bilgi aldı. Prof. Dr. İdrisoğlu, hastaneden ayrılırken yaptığı açıklamada, Akarsu’nun sağlık durumunda bir değişiklik göremediğini kaydetti.
Prof. Dr. İdrisoğlu, şöyle konuştu:

”Hasta, ventilatöre bağlı olarak uyutuluyor. Uyuyan bir insandaki genel tablo. Ama ciddi bir travma geçirmiş. Bu durumun çok benzer örnekleri var, ama beklemek dışında başka bir şey söyleyemeyeceğim. Hastanın genç olması her şeyi değiştirebilir ya da… Burada sadece beyni düşünmemek lazım, tüm vücudu düşünmek lazım. Beyin iyiye gidebilir, ama başka bir organ bize problem çıkarabilir. Onun için bütün vücudu kontrol altına almak önemli. Yoğun bakım ünitesindeki doktor arkadaşlar bu konuyla ilgileniyorlar.”

Bir gazetecinin hastaneye gelmesini kimin istediği sorusuna Prof. Dr. İdrisoğlu, ”Ailenin isteği üzerine geldim” yanıtını verdi.

Özel Bodrum Hastanesi yetkilisi Opr. Dr. Abdullah Servet de Akarsu’nun başka bir hastaneye sevk edilmesine gerek olmadığını, gerekli tedaviyi yaptıklarını anlattı. Servet, ”Destek tedavisine devam ediyoruz. Buna rağmen organlarda belirli aksaklıklar var. Onun için iyileşme yok. Bu, daha da kötüleşme biçimine dönüşebilir” dedi.

Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu’nun sağlık durumuyla ilgili bir soruya ise Opr. Dr. Servet, ”Kontrolümüz altında. Korkulacak bir şey yok” yanıtını verdi.

Ali Şen’den ziyaret

Fenerbahçe Kulübü eski başkanlarından iş adamı Ali Şen, Muğla’nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazasında yaralanan şarkıcı ve oyuncu Barış Akarsu’nun sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Akarsu’nun tedavi gördüğü Özel Bodrum Hastanesine giden Şen, Akarsu’nun sağlık durumu ile ilgili doktorlarıyla görüştü. Ali Şen, hastaneden ayrılırken şunları kaydetti:

”Bodrum’a tatile gelenler daha dikkatli olsunlar. Özellikle gençler çok hızlı araba kullanıyorlar. Kendilerini düşünsünler, anne babalarını, sevenlerini düşünsünler. Akarsu’nun kaza yaptığı yerde kavşakta hata var. Orada ışıkların olması gerekiyor. Daha önce orada trafik ışıkları vardı, ama kaldırıldı. Orada, biraz dalgınlığa düşseniz ya da bilmezseniz kaza yapabilirsiniz. Ancak buna rağmen gençler dikkatli olsunlar. Tatil yöresine gelenler, ayaklarını gaz pedalından çeksinler. Kader falan değil bu, bu akılsızlık, dikkatsizlik.”

NetBul.Com’dan Alınmıştır

Barış Akarsu’nun Hakkında Son Haberler – Son Durum yazısına ait etiketler : , , , ,
Barış Akarsu’nun Hakkında Son Haberler – Son Durum yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Barış Akarsu’nun Hakkında Son Haberler – Son Durum” için 10 Yorum

 1. berivan dedi ki:

  barış abi seni çok seviyorum keşke ölmeseydin öldüğün günden beri ağlıyorum odamda resimlerin var bakıp bakıp ağlıyorum keşke bu bir rüya olsa sen hala yaşamış olsan gözde barış abi o haliylede çok güzel bence hiçte korkuç değildi o hala çok yakışıklı ve benim bitanem

 2. sibel dedi ki:

  ya ben onu akedemi türkiyede olduğuzamandan beri çok seviyorum o çok tatlı berivanada katılıyorum o haliyle bile çok yakışıklı çok tatlı keşke ölmeseydi

 3. berivan dedi ki:

  BARIŞ ABİYO ÇOK SEVİYORUM O ÇOK TATLI GÖZDE DENEN KIZDA ÇOK ŞAÇMALAMIŞ O HERHALİYLE TATLI RESİM HİÇTE KORKUÇDEĞİLDİ BENCE ŞAÇMALIYOLAR ONU ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM ONU DÜŞÜNMEKTEN YATAMIYORUM HERGECE BİR AN BİLE AKLIMDAN GEÇMİYO

 4. demet dedi ki:

  BARIŞ ABİYO ÇOK SEVİYORUM O ÇOK TATLI GÖZDE DENEN KIZDA ÇOK ŞAÇMALAMIŞ O HERHALİYLE TATLI RESİM HİÇTE KORKUÇDEĞİLDİ BENCE ŞAÇMALIYOLAR ONU ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM ONU DÜŞÜNMEKTEN YATAMIYORUM HERGECE BİR AN BİLE AKLIMDAN GEÇMİYO

 5. demooo dedi ki:

  ya ben haberleri izledim bizde hastanee gittik durumu ciddimiş çok üzüldük ben kendimi tutamadım merve sevile konıştuk oda alıodu ya bu kadar ciddi olamazdı durumu yaww herkes böle kazaalr gecirio ya ama kimse ölmüo yasıo alahım sen barışı orda korursun

Barış Akarsu’nun Hakkında Son Haberler – Son Durum Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.