Barış Akarsu’nun Cenazesi Hakkında – Barış’ın cenazesi Bartın’a uğurlandıBarış Akarsu’nun Cenazesi Hakkında – Barış’ın cenazesi Bartın’a uğurlandı

Bodrum’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden sanatçı Barış Akarsu’nun cenazesi İstanbul’dan memleketi olan Bartın’ın Amasra ilçesine götürülmek üzere yola çıkarıldı.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden sanatçı Barış Akarsu’nun cenazesi İstanbul’a getirildi. Akarsu’nun cenazesi, Atatürk Havalimanı’nda Seyhan Müzik’in sahibi Mehmet Seyhan, gazeteci Yüksel Aytuğ, yakınları ve sevenleri tarafından karşılandı. Kadıköy Belediyesi tarafından tahsis edilen cenaze nakil aracına konulan Akarsu’nun cenazesi, memleketi olan Bartın’ın Amasra ilçesine götürülmek üzere yola çıkarıldı.

Haber7.Com

Barış Akarsu’nun Cenazesi Hakkında – Barış’ın cenazesi Bartın’a uğurlandı yazısına ait etiketler : , , , ,
Barış Akarsu’nun Cenazesi Hakkında – Barış’ın cenazesi Bartın’a uğurlandı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Barış Akarsu’nun Cenazesi Hakkında – Barış’ın cenazesi Bartın’a uğurlandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.