Barış Akarsu’nun hayati tehlikesi sürüyor!!!Barış Akarsu’nun hayati tehlikesi sürüyor!!!

Kazada, otomobilde bulunan Zeynep Koçak ve Nalan Kahraman hayatını kaybetti. Ağır yaralanan geçirdiği ameliyatın ardından yoğun bakıma kaldırılan Barış Akarsu’nun sağlık durumu ise ciddiyetini koruyor.

Kafatasında ve köprücük kemiğinde kırıklar oluşan Barış Akarsu’un beyninde ödem oluştuğu belirtildi.

Barış Akarsu’nun tedavisinin yapıldığı Özel Bodrum Hastanesi Başhekim Bedrettin Ulusoy, Akarsu’nun hastanelerine getirildiğinde solunum ve kalp fonksiyonlarının durduğunu belirterek “Acil serviste yapılan müdahalenin ardından kalp ve solunum fonksiyonları geri döndü” dedi.

Kazada, otomobilde bulunan Nalan Kahraman ve Zeynep Koçak hayatını kaybetti.

Beyin Cerrahı Abdullah Servet ise Akarsu’nun beyninde meydana gelen geniş ödemde herhangi bir gerileme olmadığını söyledi. Servet, “Ödem önleyici tedaviye devam ediyoruz. Şu an Akarsu’nun ameliyata alınması söz konusu değil” dedi.Dr. Servet, kaza sırasında Akarsu’nun alkollü olup olmadığı konusunda ise incelemenin devam ettiğini kaydetti.

 

Kazadan sonra gözaltına alınan kamyon şoförü ise adliyeye sevkedildi. Şoför Halil İbrahim Çetin, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.Çetin’in, “İzmir’den gelip Bodrum’a gidiyordum. Kavşağa yavaşlayarak girmeme, selektör yapıp korna çalmama rağmen Torba tarafından gelen araç aniden kavşağa girdi. Ne fren yapmaya ne de yönümü değiştirme fırsatım oldu. Sürücünün kavşağa bakmadan hızla gireceğini tahmin edemedim. Çok üzgünüm” dedği öğrenildi.

Barış Akarsu’nun hayati tehlikesi sürüyor!!! yazısına ait etiketler : , ,
Barış Akarsu’nun hayati tehlikesi sürüyor!!! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Barış Akarsu’nun hayati tehlikesi sürüyor!!!” için 8 Yorum

  1. hasan dedi ki:

    baris seni cok seviorduk seni hic birzaman unutmiyacaz.

  2. BARIS hayranı dedi ki:

    BARIS ABİ SENİ UNUTMAYACAĞIZ ALLAH CENNETTE EN GÜZEL YERLERİNDEN BİRİNİ SANA NASİP EDER İNSALLAH ALLAH RAHMET EYLESİN TÜM TÜRKİYENİN BASI SAĞOLSUN BDORUMDAKİ TORBA KAVSAĞINDAKİ KARAYOLLARI EKİBİNİNDE ALLAH BELASINI VERSİN

  3. elmas dedi ki:

    seni cok mam cok seviyorum biliyorum gormuyorsun yadimizi ama kalbin bizi duyur ben bunu bilirim seni cok seviyorum baska baris akarsu olamaz bu danyada biliyorum baris akarsu sen sin

Barış Akarsu’nun hayati tehlikesi sürüyor!!! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.