Barcelona’ya bir aşk mektubuBarcelona’ya bir aşk mektubu

11 Temmuz 2007, Çarşamba 11:23 9 Temmuzda son filminin çekimlerine başlayan ünlü sanatçı Woody Allen, yeni projesini, “Barcelona’ya bir aşk mektubu yazmak istiyorum ve Barcelona’dan da dünyaya…” sözleriyle tanıttıBeyazperdeye getirdiği kendine özgü üslubu ve tarzıyla tanınan Woody Allen, farklı bir proje için güzel oyuncu Scarlett Johansson‘ı da? yanına alıp? kamera arkasına geçti.

Allen’ın, Scarlett Johansson, Penelope Cruz ve Javier Bardem’i buluşturacağı yeni filmi “Barcelona”nın çekimleri, 9 Temmuz’da İspanya’da başladı.

Barcelona’yı çok sevdiğini dile getiren Allen, “Barcelona’yı benim gördüğüm gözle dünyaya da tanıtabileceğimi umut ediyorum. Film, Barselona için yazılmış bir aşk mektubu tadında olacak. Çekimler yaklaşık 7 hafta sürecek. Sinema tutkunları bu filmi çok sevecek” dedi.

Sinema dünyasının “yeni Marilyn Monroe’su” olarak görülen sarışın yıldız Scarlett Johansson başrolü üstlenecek. Woody Allen‘in son dönemdeki hemen her projesinin başrol oyuncusu olan Johansson’a, tanınmış İspanyol oyuncular Penelope Cruz ile Javier Bardem eşlik edecek. Filmde Patricia Clarkson, Kevin Dunn, Chris Messina, Zak orth, Pablo Schreiber ve Carrie Preston da izleyiciyle buluşacak. Filmin yapımcılığını, Gravier ve İspanyol şirketi Mediapro üstlenecek.

www.sinema.com

Barcelona’ya bir aşk mektubu yazısına ait etiketler : , , , ,
Barcelona’ya bir aşk mektubu yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Barcelona’ya bir aşk mektubu” için 1 Yorum

  1. admin dedi ki:

    Paylaşım için teşekkürler..

Barcelona’ya bir aşk mektubu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.