Baptista’da son durum!Baptista’da son durum!

Transfer sezonun flaş takımı Galatasaray, Baptista’yı kadrosuna katmak için büyük çaba sarfediyor. Türkiye Futbol Federasyonu’nun 6+1 yabancı kararını açıklamasının ardından Carrusca’yı gözden çıkaran ve bu oyuncunun yerine iyi bir forvet almak isteyen Galatasaray’ın, Real Madrid ile pazarlıkları sürüyor.

İlk etapta Baptista’yı kiralamak için girişimlerde bulunan Galatasaray, Real Madrid’in bu teklife sıcak bakmamasının ardından bu oyuncuyu bonservisiyle beraber kadrosuna katmak için kaynak arayışına yöneldi. Lig Tv ana haber bülteninde yer alan haberde; Ülker ile sponsorluk anlaşması için zemin arayan Galatasaray, Baptista’nın bonservis bedelinin 3’te 2’sini yani 6 milyon Euro’luk kısmını Ülker Grubu’na ödetmeyi planlıyor.

Öte yandan Carrusca’ya da Arjantin takımlarından River Plate’nin talip olduğu ve bu oyuncu için 2 milyon doları gözden çıkardığı öne sürüldü.

Kaynak: Sporx.com

Baptista’da son durum! yazısına ait etiketler : , , , , , ,
Baptista’da son durum! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Baptista’da son durum!” için 5 Yorum

 1. realmrxa dedi ki:

  Galatasaray baptistayı alamaz…

 2. TANSU dedi ki:

  ALAYINI ALIRIZ RAAD OL

 3. TANSU dedi ki:

  baptistaaa oooo ooooo ooo

 4. ÖMER dedi ki:

  baptista gelirse tamam zaten sert sutlarıyla lincolde hariko golleriyle isi bitirirler

 5. ÖMER dedi ki:

  fenerlilere gecmiş olsun

  ah ah ah ah ah ha ha

Baptista’da son durum! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.