Bağımsız adaya kurşun yağmuruBağımsız adaya kurşun yağmuru

İstanbul 2. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Tuncay Şeyranlıoğlu, Kağıthane’de aracının içerisinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Olayda 4 kişi de yaralandı.

Edinilen bilgiye göre olay Kağıthane Çobançeşme mevkiinde meydana geldi. Seçim çalışması nedeniyle katıldığı bir programdan çıkan milletvekili adayı Şeyranlıoğlu, yanındaki 4 kişi ile birlikte geçici plakalı bir jiple Alibeyköy’e doğru yola çıktı. Çobançeşme mevkiinde ilerlemekte olan Şeyranlıoğlu’nun aracına sağ yanından geçen, siyah renkli BMW marka olduğu iddia edilen bir araçtan ateş açıldı. Kurşun yağmuruna tutulan Şeyranlıoğlu ve 4 arkadaşı yaralandı.

Saldırı sonucu ağır yaralan Şeyranlıoğlu, Özel Haliç Hastanesi’ne kaldırılırken, diğer yaralılar ise Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi, Okmeydanı Hastanesi ve Memorial Hastanesi’nde tedavi altına alındı. İlk müdahalesi Haliç Hastanesi’nde yapılan Şeyranlıoğlu, daha sonra Memorial Hastanesi’ne sevk edildi. Şeyranlıoğlu’nun göğsünün alt kısmından giren 2 kurşun nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Kazada yaralanan Savaş Memiş, şöfor Yakup Aydın Çapa ve Şeyranlıoğlu’nun özel kalem müdürü Derya Uçar’ın durumun iyi olduğu belirtilirken, Şeyranlıoğlu’nun 10 yıldır görmediği öğrenilen ilk eşinden olan kızı Öznur Şeyranlıoğlu’nun ise olaydan yara almadan kurtulduğu iddia edildi. Şeyranlıoğlu’nun vefatını haber alan kızı Öznur ve diğer yakınları ise Memorial Hastanesi önünde sinir krizleri geçirdi.

İstanbul Bağımsız Milletvekili Adayı Tuncay Şeyranlıoğlu’nun Giresun doğumlu olduğu ve düğün salonu işletmeciliğinin yanı sıra bir dönem Alibeyspor Kulübü’nde başkanlık yaptığı bildirildi.

Bağımsız milletvekili adayının öldürülmesine ilişkin 3 gözaltı

İstanbul 2. Bölge bağımsız milletvekili adayı Tuncay Şeyranlıoğlu’nun Eyüp’te uğradığı silahlı saldırıda öldürülmesine ilişkin 3 kişi gözaltına alındı.

Katıldığı bir televizyon programından şoförü Yakup Aydın’ın kullandığı 34 G 8348 plakalı ciple ayrılan Şeyranlıoğlu’nun, Alibeyköy Kemerburgaz yolunda başka bir araçtaki kişilerin açtığı ateş sonucu öldürülmesi ve yanındaki 3 kişinin de yaralanmasına ilişkin polislerce başlatılan çalışmalar sürüyor.

Çalışma kapsamında Şişli Piyalepaşa Bulvarı’nda durdurulan 34 CKH 10 plakalı cipteki B. D., F. D. (39) ve F. Y. (31) adlı şüpheliler gözaltına alındı. Bu kişiler İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

İçinde herhangi bir silaha rastlanmadığı belirtilen cip ise çekiciyle otoparka çekildi.

Şeyranlıoğlu’nun öldürüldüğü saldırıda, aynı araçtaki şoförü Yakup Aydın ve özel kalem müdürü Derya Uçar ile Savaş Memiş yaralanmıştı.
17.07.2007

Kaynak : İHA

Bağımsız adaya kurşun yağmuru yazısına ait etiketler : , , , ,
Bağımsız adaya kurşun yağmuru yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Bağımsız adaya kurşun yağmuru” için 1 Yorum

  1. derınden taraladım bızı tuncay abı acımızı nasıl hafıfletırız bılmıyom ama senı coook ozlıyeyecegız cennetın mekan olsun bırzamanlar abım talıp tekır oglu oldunde sen yıkılmıstın sımdı sen bızlerı yıktın sana kalkan elller kırılsın bu turkıyede sahsı sılahlar kalkmadıgı surece daha cok evlatlar yok olur analar buyutur bırden yok ederler ıs alllah adalet yerını bulur ama gıdenler gerı gelmez gıtmeden onlem alınmalıdır cook uzgunum cok .

Bağımsız adaya kurşun yağmuru Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.