Avea, Bonusluavea’yı SunuyorAvea, Bonusluavea’yı Sunuyor

Avea, yeni yılda, kendilerine ve sevdiklerine “Geleceğin Tenolojisi”ni armağan etmek isteyenlere BonusluAvea’yı teklif ediyor. BonusluAvea kullanıcıları kartlarıyla alışveriş yaparken aynı zamanda kendilerine özel indirim ve ücretsiz ürün fırsatlarından da faydalanabiliyor, istedikleri kişilere para gönderebiliyor hatta biriken bonuslarıyla TL, dakika veya mobil internet paketi satın alabiliyor.

Avea’dan yapılan yazılı açıklamada, Avea ile Bonus’un, yeni yılda, kendilerine ve sevdiklerine “geleceğin teknolojisi”ni armağan etmek isteyenlere, BonusluAvea’yı önerdiği bildirildi. Sadece telefondaki SIM kartı değiştirerek ödemelerin cep telefonuyla, yapabilmeyi sağlayan BonusluAvea’nın, özellikle gençler ve teknolojiyi yakından takip edenler için en son trend oldugu vurgulanan açıklamada, “BonusluAvea kullanıcıları, kartlarıyla alışveriş yaparken aynı zamanda kendilerine özel indirim ve ücretsiz ürün fırsatlarından da faydalanabiliyor, istedikleri kişilere para gönderebiliyor hatta biriken bonuslarıyla TL, dakika veya mobil internet paketi satın alabiliyorlar. Dünyada bir ilk olan BonusluAvea, kullanıcılarına ayrıca tek seferde yapacakları 35 TL’ye kadar ödemeleri sadece 99 kuruşa şifresiz, imzasız ve vakit kaybetmeden yapma fırsatını sunuyor. Sevdiklerine Yılbaşı hediyesi olarak BonusluAvea hediye etmek isteyenler, bu ürünü 28 Şubat 2012 tarihine 25TL değerinde bonus yüklü paracard ile birlikte satın alabilecekler. Türkiye’de 40 bine yakın, dünya çapında ise 265 bin temassız POS terminalinde kullanılabilen BonusluAvea’ya, Avea bayilerinden NFC SIM kart alınarak sahip olunabiliyor. Başvuruda bulunmak ve detaylı bilgi almak için BonusluAvea yazıp cep telefonunuzdan 3340’a kısa mesaj (SMS) göndermeniz yeterli” ifadeleri kullanıldı. – Ankara

Fransa’dan Yaşar Kemal’e Büyük Ödül

Avea, Bonusluavea’yı Sunuyor yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Avea, Bonusluavea’yı Sunuyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.