Asus’dan Çok Fonksiyonlu Ön Panel: FrontlinkerAsus’dan Çok Fonksiyonlu Ön Panel: Frontlinker

Lider donanım firmalarından biri olan Asus hazırladığı yeni ve farklı donanımlar ile kullanıclarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Firmanın hazırladığı çok fonksiyonlu kasa paneli Frontlinker de bu donanımlardan biri.

Asus’un yeni panelini genel olarak sol ve sağ bölüm olarak ikiye ayırabilmek mümkün. Panelin sol tarafında Compact Flash, Smart Media, Secure Digital, MMC, Memory Stick ve Memory Stick Pro desteğine sahip kart okuyucu yer alıyor. Kart okuyucusnun dışında aynı bölüm dahilinde USB 2.0, IEEE 1394a ( 6 pins ), eSATA ve mikrofon portları da yer almakta. Panelin sağ tarafında ise mini-USB 2.0, başta Apple iPod olmak üzere Mp3 çalarlar için kablo ve olağan mini-jack ses konnektörü yer alıyor.

Asus Frontlinker çok sayıda Mp3 oynatıcı ile de uyumlu çalışabilmekte. Ayrıca panel Asus’unn Digital Home serisinden çıkan anakartlar ile de son derece uyumlu çalışabilmekte. Bu sayede PC kapalıyken bile sistem üzerinde müzik dinleyebilmek mümkün. Panelin en önemli özelliklerinden bir diğeri ise Magic Charge adı verilen teknoloji. Bu teknoloji sayesinde mini-USB kablosu veya USB portu üzerinden Mp3 çalarlar şarj edilebiliyor.

İlk olarak Asus’un üst seviye anakartlarının yanında kutu içeriğine eklenmek üzere hazırlanan Frontlinker Avrupa’da 40 avro’luk fiyat üzerinden ayrı olarak satışa da çıkıyor.

Bu konu hakkındaki görüşlerinizi paylaşmak için,
http://www.pcmag.com.tr/forum/index.php?topic=281.0

Erdi Özüağ

Asus’dan Çok Fonksiyonlu Ön Panel: Frontlinker yazısına ait etiketler : , , , , ,
Asus’dan Çok Fonksiyonlu Ön Panel: Frontlinker yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Asus’dan Çok Fonksiyonlu Ön Panel: Frontlinker Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.