Asus tan Spor Otomobili Gibi Netbook!Asus tan Spor Otomobili Gibi Netbook!

2.1-inç büyüklüğünde, 1366 x 768 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan Lamborghini VX6S, gücünü Intel’in yeni nesil Atom platformu Cedarview ile yansıtıyor. Siyah, turuncu renkleri ve Lamborghini Avendator LP700 tasarımı ile bir hatchback otomobil görüntüsüne sahip olan VX6S’in müzik sistemi de otomobil ses sistemlerini aratmıyor; ASUS’un yeni multimedya bilgisayarlarında kullandığı Bang & Olufsen ICEpower teknolojisi ile daha geniş ses frekans aralığında diğer netbookların ötesinde bir ses performansı sunuyor.

ASUS Lamborghini VX6S sadece dış görüntüsü ve performansıyla değil, kullanıcıların rahatlığını da düşünerek fark yaratıyor. Touch-pad’in her iki yanındaki avuç yaslama alanlarında deri malzeme kullanarak daha konforlu bilgisayar keyfi yaşatıyor.

Windows’u açmadan internete girin

VX6S’de USB 3.0 gibi yeni teknolojilere de yer veren ASUS, 4GB’a kadar çift kanal DDR3 bellek desteği sunuyor. Ayrıca, ASUS’a özel hazır ve en hızlı işletim sistemi olan Express Gate’i bünyesinde barındıran VX6S, Windows’u açmadan internete girmenizi sağlıyor. USB Charger+ yazılımına da sahip olan VX6S, bilgisayarınız kapalıyken de usb aracılığı ile cihazlarınızı şarj ediyor.

Özellikler

12.1-inç’lik (1366 x 768) LED arka aydınlatmalı ekran

Intel Atom D2700 (2.13 GHz) çift çekirdekli işlemci

Instant On özelliği ile 2 saniyede uyanabilme

ASUS Super Hybrid Engine (SHE) sayesinde 19 güne kadar bekleme süresi

Amd Radeon HD 6470M grafik kartı (1GB DDR3 video belleği)

320/500/750GB sabit disk seçenekleri (5400 rpm) +3GB’lık ASUS WebStorage bulut depolama alanı

1/2/4GB DDR3 SO-DIMM Bellek

USB Charger+ özelliği ile kapalıyken de USB’den şarj edebilme

Ethernet, Wi-Fi ve Bluetooth 3.0 bağlantıları

Çoklu kart okuyucu, Bang & Olufsen ses sistemi, 2 tane USB 3.0 bağlantısı, HDMI çıkışı

6-hücreli batarya

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bilgi için: AsusTek Computer

Telefon: (216) 521 47 25

Asus tan Spor Otomobili Gibi Netbook! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Asus tan Spor Otomobili Gibi Netbook! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.