Astrolojide “Ay Düğümü” DönemiAstrolojide “Ay Düğümü” Dönemi

Alman astrolog Sitara Mittag (50), ‘Ay Düğümü, Güneş ile Dünya aksının kesiştiği yerdir. Evrendeki bu gizemli enerji her 18 ayda bir değişmektedir. Ay Düğümü, her 18 ayda bir diğer burca geçerek, bu dönem içerisinde doğanları farklı bir güçle etkilemektedir’ dedi.KOÇ Kendi gücünüzden oluşan savaşçı bir ruhunuz var. Çok çabuk saldırıya uğradığınızı sanıp düşünmeden karşılık veriyorsunuz. Sizi destekleyenlerden güç alın. Zaman zaman özür dilemeyi de unutmayın.

BOĞA Çok çalışıyorsunuz. Güvenilir ve gerçekçi bir kişiliğiniz var. Mülkiyet sizin için belirleyici. Kendinizi biraz rizikoya atın. Değişik insanlarla bir araya gelin.

İKİZLER Sosyal birisiniz. Devamlı yaşamda bir şeyleri kaçırmaktan korkuyorsunuz. Bu yüzden de inişli çıkışlı bir yaşamınız var. Yalnız kalmak daha iyi konsantre olmanıza ve güç toplamanıza yardımcı olur.

AKREP Çok şeyler yaşadığınız için kapalı bir kişiliğiz var. Enerjinizi bilinçli olarak pozitif ve yaratıcı yöne çevirin. Yaşamınızı basite indirgeyin.

YENGEÇ Kalbiniz bir çocuk gibi duygusal ve hassas. Uzun bir süredir başkalarına bağımlı şekilde yaşamınızı. Artık kendiniz tayin edin.

YAY Anlatmayı seven bir özelliğiniz var. Yaşamın değişik ve size uygun olmayan yönlerini algılamayı pek kabul edemiyorsunuz.

ASLAN Samimi, içten, optimist ve kendini işine veren bir kişiliğiniz var. Yaşamda özel bir rolünüz olabilir. Basit bir yaşam sizi mutlu kılacaktır.

OĞLAK Başarılı bir insansınız. Güvenilir ve doğru bir kişiliğiniz var. Bazen hırs yüzünden başkalarının ihtiyaçlarını dikkate almayıp insanlara karşı katı olabiliyorsunuz. İhtiraslarını frenleyin.

BAŞAK İyi bir organizatör, yardımsever ve kendini bilen kişiliğiniz var. Ara sıra her şeyi bir yana bırakıp rahatınıza bakın. Kendinizi yaşamın dalgasına bırakın.

KOVA Akıllısınız ve hızlı düşünüyorsünüz. Zaman zaman dışarıya karşı kapalı kutu gibidir. Çocuklarla birlikte olmak size mutluluk veriyor.

TERAZİ Arkadaş canlısısınız. Ama kendi ihtiyaçlarınızı geri palana atıyorsunuz. Sık sık tartışmaya girin.

BALIK Sevecen ve hassas bir yapınız var. Kendinize acımaktan vazgeçin. Hayatınızı kendiniz düzene sokun, bir kurtarıcı beklemeyin.

Asım Gürsoy

Kaynak : Hürriyet

Astrolojide “Ay Düğümü” Dönemi yazısına ait etiketler : , , ,
Astrolojide “Ay Düğümü” Dönemi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Astrolojide “Ay Düğümü” Dönemi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.