Assassin’s Creed Pirates iOSAssassin’s Creed Pirates iOS

600776_523736957672193_425484238_n

Assassin’s Creed oyununu bilenler ne kadar kaliteli ve sürükleyici olduğunu çok iyi bilir. Şimdi telefonlara gelen oyunlar neredeyse bilgisayarda ki oyunları aratmayan dereceden. Öyle zaman geliyor ki telefondan oyun oynadığımız için bilgisayar oyunlarına ihtiyaç duymaz olduk. İşte bu harika oyunlardan birisi de Assassin’s Creed Pirates. Şuan apple kullanıcılarının en çok indirdiği oyunlar arasında Assassin’s Creed Pirates bulunuyor. Oyunu incelediğinizde 3d efektleri olsun, kontrolünün kolaylığı olsun gerçekten insanı etkiliyor.
Assassin’s Creed Pirates oyununun konusu deniz korsanlarına karşı verdiğiniz gemi savaşları, hazine toplama üzerine kurulu. Ayrıca oyunda çok büyük bir harita mevcut olduğu için oynarken asla sıkılmıyorsunuz. Bunun yanı sıra balık koleksiyonunu tamamlarken çok eğleniyorsunuz. Assassin’s Creed Pirates oyununu tabletlerden de oynamanız mümkün.

Assassin’s Creed Pirates iOS yazısına ait etiketler : , ,
Assassin’s Creed Pirates iOS yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Assassin’s Creed Pirates iOS Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.