Aşkları Mezardada Bitmedi…Aşkları Mezardada Bitmedi…

“Biz ayrılamayız,beraber öleceğiz” diyen çift aynı gün aynı saatte öldü…

Rizede ikamet eden yaşlı çift ömürleri boyunca beraber ölmek istediklerini dile getirdi…Farklı yerlerde ama aynı saatlerde hayatlarını kaybeden çiftin söyledikleri gerçekleşti…

Çiftin oğulları Musa Mengene de, evde hasta yatan babasına bakıyordu. Sabah kalktığında babasının durumunun kötüleştiğini gören Mengene, babasına su içirdi.

Musa Mengene; ”Öğleden sonra saat 14.00 civarlarında babam vefat etti. Bu sırada hastanede annemin yanında bulunan kardeşim beni arayarak annemizin vefat ettiğini, gerekli hazırlıkları yapmamı istedi. Ben de ona babamızın da vefat ettiğini söyledim” dedi.
Çocuklarınında dile getirdiği büyük aşk mezarda da bitmedi…Mengene, anne babasını geçtiğimiz gün kılınan cenaze namazlarının ardından
köylerindeki kabristanlıkta toprağa verdiklerini, mezarlarının yan yana olduğunu söyledi. changeTarget(document.getElementById(“news_content”))

Aşkları Mezardada Bitmedi… yazısına ait etiketler : , , ,
Aşkları Mezardada Bitmedi… yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Aşkları Mezardada Bitmedi… Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.