Arkadaşlar MerhabalarArkadaşlar Merhabalar

Bir çok arkadaşımız benim kim olduğumu çok iyi biliyor yada ThE-J@ck@L kod adıyla biliyorlar. Ben bu işi VATAN-TOPRAK-BAYRAK-ŞEHİT-GAZİ ve DİN adına bir çok hizmet verdim elimden geleni yaptım ama artık yavaş yavaş HACKER tanımından uzaklaşıyorum. Artık bu zamana kadar ki bilgilerimi sizlere bu site altından paylaşacağım. Ama hack bilgileri bu site içerisinde olmucak ancak internet ve bilgisayar hakkında bilgi almak istiyorsanız sizlere elimden gelen yardımı yapacağım!!! ayrıca bu sitenin adminine çok teşekkür ederim beni davet etti bilgilerimi burda paylaşmamı istedi. Bende onu kıramadım böyle güzel bir bilgi portalı açmışken bende destek olmak istedim.

Arkadaşlara tavsiyelerim eğer çok iyi bir bilgi sahibi olmak istiyorsanız size sunacağım bilgileri dikkatlice takip edin.

Bu bilgilerde NELER bulabiliriz diyorsanız?

-Bilgisayar PARÇALARI

-Bilgisayar İŞLETİM SİSTEMLERİ VE KOLAYLIKLARI AYRICA KULLANIMI

-Bilgisayar DİLİ VE BİRÇOK YAZILIM (SQL-C++-VBASİC-TURBO PASCAL VS.. DİLLER)

-Bilgisayar HAKKINDA GEREKLİ BİLGİLER

-WEB TASARIM (PHP-ASP-HTML-ASPX VS..)

-İNTERNET KULLANIMI

-SPAMLAR (VİRÜSLER) HAKKINDA GEREKLİ BİLGİLER VE KURTULMA VE KORUNMA YÖNTEMLERİ

-İNTERNET KOLAYLIKLARI

-VE EN GÜZEL TARAFI BENDEN TİYOLAR 😉

Bütün arkadaşlarımızı buraya beklerim ve konuları nekadar iyi takip ederseniz sizler için okadar iyi olur ve konuları lütfen dikkatli okuyunuz !!!:) Anlamadığınız yerde sorun sorularınızı cevaplamaktanda çok mutlu olurum 😉

Ayrıca yorumları bekliyorum bakalım bu yazıma ne kadar yorum gelicek eğer çok gelirse bende bütün bilgilerimi sizlerle paylaşıcam 😉 😛

Arkadaşlar Merhabalar yazısına ait etiketler : , , , , , , , , , , ,
Arkadaşlar Merhabalar yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Arkadaşlar Merhabalar” için 2 Yorum

  1. merdan dedi ki:

    msn 9 tr dil yamasının hiç bir yararı veya değişiklik olmadı.

  2. mehmet dedi ki:

    şu okullar bu hafta sonuna kadar tatil olmalı çocuklar nasıl okula gidecek lütfen ilgililer ilgilensim teşekkür eder,m

Arkadaşlar Merhabalar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.