Apple’dan İPhoneApple’dan İPhone

Apple firması, piyasaya yeni bir teknoloji kombinasyonu sürüyor. iPhone isimli üründe telefon, müzik oynatıcı ve internet birarada bulunuyor.İPhone için uzun kuyruklar oluşmaya başladı bile. Satışına ABD’nin yerel saati ile 06.00’da başlanacak olan ürünü almak için geceyarısından itibaren sıraya giren teknoloji düşkünleri, teknolojinin harmanlanması ile oluşturulan yeni ürüne ilk sahip olan kişi olmak için birbirleriyle yarışıyor.

Apple’ın ürettiği iPhone’u sabırsızlıkla bekleyenlerden biri olan Greg Packer, “Bu üründe herşey birarada ve aldığınızda bir iPod’unuz, bir telefonunuz ve bir de internet bağlantınız” şeklinde konuştu. Öte yandan iPhone’ların 8 gigabyte’lık modellerinin fiyatları 599 dolardan satışa sunulacak, ancak telefonun Avrupa lansmanı 2007’nin sonuna kalacak.

Kaynak : İHA

Apple’dan İPhone yazısına ait etiketler : , , , ,
Apple’dan İPhone yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Apple’dan İPhone Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.