Apple Store Türkiye AçıldıApple Store Türkiye Açıldı


Apple Türkiye’de büyüme stratejisinin önemli bir ayağı olan Apple Online Store Türkiye bugün açıldı. Online Apple Store üzerinden artık iPhone 5s veya diğer Apple ürünlerini satın alabilirsiniz. Apple Store’un 2014 Ocak ayında İstanbul’daki Zorlu Center’da faaliyet göstermesi bekleniyordu.
Apple, Türkiye’de hem bir mağaza hem de bir Online mağaza açacağını Apple.com/tr sayfasında yapmış oldukları yeniliklerle biraz belli etmeye başlamıştı. Online Apple Store’un olmadığı ülkelerin sitelerinde üst kısmında bulunan “Mağazalar” sekmesi en sonda bulunuyordu. Ancak Apple, Türkiye sitesini güncelleyerek “Mağazalar” sekmesini ilk sıraya koymuştu.
Apple bugün bir sürpriz yaparak Türkiye için Online Store açtığını duyurdu. Artık Online Apple Store üzerinden; iPhone, iPad, iMAC, iPod gibi tüm Apple ürünlerini ve aksesuarlarını satın alabileceksiniz.
Online Apple Store’da iPhone 5s 2,149 TL’den ve iPhone 5c ise 1.849 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Apple Store Türkiye adresine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Apple Store Türkiye Açıldı yazısına ait etiketler : , , ,
Apple Store Türkiye Açıldı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Apple Store Türkiye Açıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.