Apple, iPod Touch’ı açığa çıkarıyorApple, iPod Touch’ı açığa çıkarıyor

Apple merakla beklenen MP3 çaları olan iPod Touch’ı nihayet gözler önüne serdi…

Apple yeni iPod modellerini tanıttı. Modeller arasında iPhone’a çok benzeyen ve bazı telefon özelliklerine de sahip olan iPod Touch var. Kullanıcı cihazı parmakları ile dokunmatik ekran üzerinden kontrol edebiliyor ve WLAN sayesinde internette sörf yapabiliyor.

Dokunmatik ekran aynı iPhone’da olduğu gibi 3,5″ boyutunda. Cihaz müzik, video ve resimleri oynatabiliyor – aynı zamanda YouTube’a erişimde mevcut. WLAN 802.11b/g ile cihaz nete bağlanabiliyor. Sörf için Safari web tarayıcı yüklü olarak geliyor. Kullanıcı iTunes Wifi Music Store yazılımı ile Apple’ın çevrimiçi müzik mağazasında gezinebiliyor ve istediği şarkıları WLAN üzerinden direk indirebiliyor. Kişisel bilgisayarınız ile bağladığınızda program iPod’un iTunes kütüphanesi veya PC’nin kendi arşivi ile eşitlemeyi gerçekleştiriyor.

iPod Touch 8 GB hafıza ile 300 € fiyatında, 16 GB’lık model ise 400 € fiyatında olacak. Apple’ın yeni MP3 çaları içinde bulunduğumuz ay içinde piyasaya sürülecek.

Serhat İnside

http://www.chip.com.tr/konu.asp?id=4423

Apple, iPod Touch’ı açığa çıkarıyor yazısına ait etiketler : , , , , , , , , , , , ,
Apple, iPod Touch’ı açığa çıkarıyor yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Apple, iPod Touch’ı açığa çıkarıyor” için 1 Yorum

  1. Gamze dedi ki:

    Teknoloji o kadar ilerliyorki yetişmekte güçlük çekiyoruz…

Apple, iPod Touch’ı açığa çıkarıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.