Ankara’ya alışveriş Vadisi AçıldıAnkara’ya  alışveriş Vadisi  Açıldı

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden birisi Ankara’da açıldı. Toplam 450 bin metrekare alan üzerine kurulu olan ve ‘alışveriş vadisi’ olarak tanımlanan Nata Vega Outlet ile 6 bin kişinin istihdam edilmesi bekleniyor. Nata Holding Yönetim Kurulu Başkanı Namık Tanık, alışveriş vadisinin Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi kompleksi olduğunu söyledi.

Kurban kesimi ve dua ile başlayan açılışta kurdeleyi protokol yerine müşteriler kesti. Açılışa Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan vekili Sadık Yakut da katıldı. Nata Holding Yönetim Kurulu Başkanı Namık Tanık, açılışta yaptığı konuşmada, alışveriş vadisinin özellikle Mamak’a kurmalarında amacı, “Ulaşımın kolay olması çevre yolu bağlantılarının olmasından dolayı bu aksı tercih ettik. Diğer bölgelerde trafik ve alışveriş merkezi yoğunluğu var. Biz kenarda olmayı tercih ettik. Trafiği kitlemeden, şehre zarar vermeden insanlara ulaşmayı tercih ettik.” şeklinde açıkladı.

Nata Vega Outlet; 46 katlı, 2 bloktan oluşan Vega Park konutları ile Ankara’nın en yüksek konut projesine de ev sahipliği yapıyor. Alışveriş vadisi ayrıca ilgi çekici bölümleriyle de dikkat çekiyor. Vadi içindeki toplam 5 bin metrekare alana yayılan Aqua Vega; 3,5 milyon litre su kapasitesi ve 98 metre uzunluğu ile Türkiye’nin en uzun akvaryum tüneli olma özelliğini taşıyor. Ziyaretçiler alışveriş merkezinin 360 derecelik panoramik restoranında yemek yerken, köpekbalıkları ve vatozları seyredebilecek.

‘Yalan Dünya’ Tam Gaz Geliyor!

Ankara’ya alışveriş Vadisi Açıldı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ankara’ya alışveriş Vadisi Açıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.