”Ankaralı Namık”a bıçaklı saldırı”Ankaralı Namık”a bıçaklı saldırı

”Ankaralı Namık” olarak tanınan ve bağımsız milletvekili adayı olan Namık Uğurlu’nun, alacak verecek meselesi yüzünden bıçaklandığı öğrenildi.

Namık Uğurlu (31) Çankaya Hilal Mahallesi 77. sokakta bulunan seçim bürosunda bir kişinin bıçaklı saldırısına uğrayarak sol bacağından yaralandı.

Numune Hastanesi’ne kaldırılan Uğurlu, burada tedavi edildikten sonra verdiği ifadede, Gölbaşı’nda kendisine ait olan restorandan dolayı Ö.A. ve F.D.’den alacağı olduğunu söyledi. Bu kişilerle alacak-verecek görüşmesi yaptıktan sonra bürosuna gelmesinin ardından daha önce tanıdığı O.D.’nin kendisini bıçakladığını belirten Uğurlu, O.D.’nin alacağı olmadığına dair kendisinden belge istediğini, bunu vermeyince de kendisini yaraladığını iddia etti.

Olayla ilgili O.D., Ö.A. ve F.D. hakkında soruşturma başlatılırken bu kişilerin arandığı kaydedildi.
18.07.2007

Kaynak : AA

”Ankaralı Namık”a bıçaklı saldırı yazısına ait etiketler : , , , ,
”Ankaralı Namık”a bıçaklı saldırı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

”Ankaralı Namık”a bıçaklı saldırı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.