Animasyon HazırlayınAnimasyon Hazırlayın

Artık bilgisayarınızda eğlenceli 2 boyutlu animasyonlar hazırlayabilir, herkesi şaşırtabilirsiniz
Resimleri harekete geçirmek ya da başka bir deyişle animasyonlar yapmak evde
bilgisayar kullanan herkesin hayalidir. Bu hayali gerçekleştirebilmek için sizlere bu yazımızda “Dollysoft” yazılım firmasının bir ürünü olan “Tales Animatör 2.0” adlı programlama dili mantığına dayalı ve tamamen ücretsiz olan programı kullanarak 2 boyutlu animasyonlar hazırlamayı anlatacağız. Programın bu yeni sürümünün sağladığı daha fazla eklenti ve özelliği ile eski sürüme göre çok daha hareketli ve renkli animasyonlar oluşturabilirsiniz.Basit bir programlama dili yardımıyla istediğiniz gibi animasyonlar oluşturabilecek arkadaşlarınızı şaşırtacaksınız. Program ile ilgili tüm detayları ve yazılımı kullanarak nasıl animasyonlar oluşturacağınızı yazımınız devamında bulabilirsiniz. Size tavsiyemiz öncelikle aşağıdaki linkten yaklaşık 12MB boyutundaki programı indirip sisteminize kurmanız.

Animasyon Hazırlayın yazısına ait etiketler : , , ,
Animasyon Hazırlayın yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Animasyon Hazırlayın Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.