Android Ceplere Yeni Olanlar İçin 4 İpucu!Android Ceplere Yeni Olanlar İçin 4 İpucu!

Hala düğmeli bir cep kullanıyorsunuz ve yepyeni bir Android’li cep telefonu alarak dokunmatik dünyasına adım atmak istiyorsunuz. Ancak Android konusunda neredeyse hiç tecrübeniz yok. Peki neleri bilmeniz gerekiyor? İşte başlamanız için birkaç ipucu:

1. Bir Google hesapı açın: Android’li bir cebi kullanmak için öncelikle bir Google hesabına ihtiyacınız var. Bir Gmail hesabınız varsa, Google hesabınız var demektir. Google hesabıyla Gmail’e, Youtube’a Google Docs’a, Google Maps’e, Google Calendar’a, Blogger’a ve tüm Google ürünlerine giriş yapabilirsiniz. Google hesabı, kişilerinizi ve takviminizi PC’niz ve cebiniz arasında eşitlemenizi sağlayacaktır.

2. Sosyal ağlar: Android işletim sistemi, sosyal ağlarınıza bağlı kalmak için en iyi seçeneklerden biri. Resmi Twitter uygulaması ile Twitter’ın hızına yetişmeniz çok kolay. Facebook, Google+, Tumblr ve Foursquare uygulamaları da sosyal ağ tutkunlarını memnun edecek düzeydeler.

Android Ceplere Yeni Olanlar İçin 4 İpucu! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Android Ceplere Yeni Olanlar İçin 4 İpucu! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.