Android 4.2.2 Usb Hata Ayıklama Modunu AçmaAndroid 4.2.2 Usb Hata Ayıklama Modunu Açma

Usb hata ayıklama
Bu yazımızda Android telefonunuzda usb hata ayıklama modu nasıl açılır onu anlatacağız. Genelde android sürüm fark etmese de bu anlatacağımız android 4.2.2 sürümünden yola çıkılarak anlatılmıştır. İlk önce telefonumuzun ayarlar kısmına giriyoruz. Burdan sonra telefon modelinize göre değişiklik gösterebilir fakat genelde ayarlar kısmında en sağ tarafta bulunan 4.sekme diğer vs. ne yazıyorsa oraya tıklıyoruz. Burada en altta cihaz hakkında diye bir seçenek olacaktır. Cihaz hakkında ya tıkladıktan sonra gelen ekranda alttan 2. sırada yapım numarası kısmına üst üste 7-8 defa tıklıyoruz. Kısacası geliştirici modu etkinleştirildi diyene kadar yapım numarası yazan yere dokunuyoruz.
Geliştirici modunu açtıktan sonra bir geri geldiğimizde daha önce ekranda olmayan geliştirici seçenekleri kısmının geldiğini göreceksiniz. Geliştirici seçeneklerine tıkladıktan sonra USB hata ayıklama kısmını işaretlediğimizde “usb hata ayıklama modunu” açmış oluyorsunuz. Kafanıza takılan bir kısım olduğunda aşağıdan bize yorum yaparak danışabilirsiniz.

Android 4.2.2 Usb Hata Ayıklama Modunu Açma yazısına ait etiketler : , , ,
Android 4.2.2 Usb Hata Ayıklama Modunu Açma yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Android 4.2.2 Usb Hata Ayıklama Modunu Açma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.