Alıntı Hakkında Önemli Bilgi – Yazarlar İçinAlıntı Hakkında Önemli Bilgi – Yazarlar İçin

Son zamanlarda yayılan telif hakkına sahip çıkmadan dolayı birçok site kapatılmış durumda. Şimdi size bir kaç uyarıda bulunacağım. Bu dediklerime eğer uyulursa sitemizde herhangi hiçbir sorun çıkmayacaktır. Lütfen dikkatlice okuyunuz!

1) Alıntı yaptığınız yazının kaynağını belirtin. Örneğin bir haber yazıyorsanız AA’dan alıntı yaptığınızı ele alırsak yazının altına Kaynak : AA yazın.
2) Kaynak yoksa sitenin adresini veya url’sini yazınız. Örneğin bir yazı alıntı yaptınız ve kaynak yazmıyor, siteninde adresi https://www.genelleme.com/ olduğunu ele alırsak en alta Genelleme.Com biçiminde yazmanız yeterlidir.
3) ALINTI YAPMAMAYA ÇALIŞALIM!
4) Bu kurallara uyulmadığında yazıyı alıntı yapan kişinin o yazıdan sorumlu olacağını ve Genelleme.Com’daki yazılan yazılar, yazan kişi sorumlu tutulur! Lütfen daha dikaktli olalım..

Saygılarımla
Admin

Alıntı Hakkında Önemli Bilgi – Yazarlar İçin yazısına ait etiketler : , , ,
Alıntı Hakkında Önemli Bilgi – Yazarlar İçin yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Alıntı Hakkında Önemli Bilgi – Yazarlar İçin Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.