AKP’ye Monotoflu SaldırıAKP’ye Monotoflu Saldırı

ADANA (İHA) – Adana’da Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) seçim irtibat bürosuna molotoflu saldırı düzenlendi.
Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde Merkez Seyhan ilçesine bağlı Cemalpaşa Mahallesi’nde bulunan AK Parti seçim irtibat bürosuna kimliği belirsiz 2 şahıs tarafından motolof kokteyli atılması üzerine küçük çapta yangın çıktı. Camı kırarak içeriye hazırladıkları molotof kokteylini atan şahıslar, daha sonra bisiklet ile olay yerinden uzaklaştı. O sırada kaçan şahısları vatandaşların görmesi ve polise haber vermesi üzerine civarda arama başlatan asayiş ekipleri, verilen tariflere uyan iki şahsı
gözaltına aldı. Olay yerine gelen Adana Büyükşehir Belediyesine ait İtfaiye ekipleri ise seçim bürosunda gerekli çalışmaları yaparak olay yerinden ayrıldı. Gözaltına alınan şahıslar, ifadesi alınmak üzere Adana Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

AKP’ye Monotoflu Saldırı yazısına ait etiketler : , , , ,
AKP’ye Monotoflu Saldırı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“AKP’ye Monotoflu Saldırı” için 1 Yorum

  1. admin dedi ki:

    “Camı kırarak içeriye hazırladıkları molotof kokteylini atan şahıslar, daha sonra bisiklet ile olay yerinden uzaklaştı.” dış ülkelerde adamları arabayla kaçarken bile yakalıyorlar bizim Türk milleti bisikletliyi bile yakalayamıyor 😛

AKP’ye Monotoflu Saldırı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.