Akp Kapatılıyor!Akp Kapatılıyor!

akp

Başsavcı Gül dahil bütün Akp lilere siyaset yasağı davası açtı.17 klasörlük bir dosyayı kapatma davasının gerekçesi olarak Anayasa Mahkemesi’ne gönderdi.

Akp Kapatılıyor! yazısına ait etiketler : , , , ,
Akp Kapatılıyor! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Akp Kapatılıyor!” için 13 Yorum

 1. bekir alacalı dedi ki:

  hiç kimse hiç bir parti isterse %100 secmenle iktidara gelsin hukuktan yargıdan üstün olamaz. cumhuriyetin temel değerleriyle oynayamaz . hukuk ve yargı herkesten üstündür.hukuk kurallarına ve yargıya uymayanlar kapatılmaya mahkumdur..BAŞsavcı görevini yaomıştır hiç kimse parti kapatılmasını istemez ancak cıkacak karar saygı ile karsılanmalıdır.tesekurler

 2. cem dedi ki:

  laikle derpe vuran tayyip milletin adamlarıyız dedinis sonuz menders gibi idam olacak karolsun abd işbilikcisi akp TÜRKİYE KOMÜNİST PARTSİ

 3. Aytaç Orkun Atalay dedi ki:

  Zamanı çoktan gelmişti en sonunda buna gerçekten noktayı koyacak birisi çıktı helal olsun Abdurrahman Yalçınkaya sonuna kadar arkandayız! umarım tayyibin ve abdullah gülün sonuda fetullah gülen şerefsizi gibi olmaz!

 4. duygu dedi ki:

  AKP’den de Tayyip’den ne nefret ediyorum onun gibi bi başbakan olmaz olsun.Dinden bahseder ama bu yaptıklarının hesabını nerde wereceğini unutyor galiba.İnşallah da kapatılır birdaha da onun gibi yolsuzluk yapanları seçmez milletimiz inşallah akıllanmıştır bu ne yaa herşeye zam o da yetmiyormuş gibi emekli maaşlarını düşürüor ssk’yı abuk sabuk hale getiriyor ben dewletin hakların dan yararlanamayacaksam ne diye yaşıyorum ki bu ülkede ABD’ye girecem diye kendikendine hawalanıyor.Olmaz olsun senin gibi başbakan bu yazılarıda görürsün inşallah.Milleti birbirine düşman ediyorsun haberin yok………………Ayrıca daha önce yaşadığım ayrımcılık yüzünden de nefretim sana apayrı AKP…….

 5. zelal dedi ki:

  arkadaslar hergün zam yedigimiz günleri untmayalim tmm akp ci degilim siyesetin çivisi çikmis bu yapilanlar hiçbirimize yarar getirmeyecek karanlik günlere gidiyoruz böyle devam ederse.. baskasi gelse daha beter olur türkiyenin hali derin devlet yada abd oyunu baktilarki Türküye yıllarca devam eden dertlerinden bir bir kurtuluyor bazilarinin zoruna gitti.. ALLAH yardimcimiz olsun…umarim bunlar bizim üzerimizde oyunlar oynayan işbirlikçilerin işine gelmez onlara papuç bırakmazlar..

Akp Kapatılıyor! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.