Akp Kapatılıyor!Akp Kapatılıyor!

akp

Başsavcı Gül dahil bütün Akp lilere siyaset yasağı davası açtı.17 klasörlük bir dosyayı kapatma davasının gerekçesi olarak Anayasa Mahkemesi’ne gönderdi.

Akp Kapatılıyor! yazısına ait etiketler : , , , ,
Akp Kapatılıyor! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Akp Kapatılıyor!” için 13 Yorum

 1. duygu dedi ki:

  AKP kapatılır inşallah da kapatılacak.Ben mahkemelermize güweniorum sonuna kadar.Başbakanımızda hala çıkıp halkımıza güweniyoruz diyor tabii güwenecek ahlkın aç yoksul olduğunu biliyor dağıtacak yine altınları çeyrekleri halkda mecbur werecek oyunu sonrada tek başıma iktidarım diye gezinecek ortalarda ama inşallah yargı bunu da görür ve kapatır AKP’yi……….

 2. zelal dedi ki:

  kapandi farzek ondan sonrasi..?

 3. murat dedi ki:

  herhalde bu yazıyı okuyan herkes etkilenecek sadece bir hatırlatma.

  Efendiler!

  ”Eğer bu millet, bu memleket parçalanacak olursa genel şerefsizliğin enkazı altında şunun bunun şahsi şerefi de parça parça olur.
  Biz o genel şerefi kurtarabilmek için harekete geçen millete ruhumuzla katıldık. Katılmamıza mani olabilecek şahsi rütbeleri, mevkileri de genel şerefi kurtarmaya yönelik bir gaye uğruna feda ettik…
  Bunu anlamayıp da, milleti hala kendi kafalarının keyfine göre idare etmeye kalkışan kuvvetler artık birer beladır.
  Bela çekmeye de bu milletin artık tahammülü kalmamıştır.”

  MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.

Akp Kapatılıyor! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.