Aknetrent GünlüğüAknetrent Günlüğü

1

 

Gün sayıyorum ya hani, zaman geçmek nedir bilmiyor. İlacı bir aydır kullanıyor gibiyim ama daha bir hafta olmuş. Olsun 🙂

İlacı kullanmadan önce ve şu bir haftalık süreçte o kadar çok araştırma yaptım ki, resmen yan etki bekliyorum. Ama ilacın henüz en ufak bir yan etkisini görmedim. Yüzde, dudaklarda, gözlerde, burunda veya saçlarda kuruluk yok. Yeni sivilce çıkarmak yok. Baş ağrısı, asabiyet vs. yok. Yok oğlu yok.Var olan sivilcelerim tamamen yok oldular. Sivilce izlerim de o kadar soldu ki, ablam iki gün arayla beni gördüğünde kapatıcı sürdüğümü sandı :)Su içmeye ve yüzümü nemlendirmeye devam ediyorum.

Yapamadığım tek şey yediklerime dikkat etmek. Bu ay kolestrolüm çok yüksek çıkacak diye korkuyorum. Ha korkuyorum da önlem alıyor muyum? Hayır 🙂

devam eden haftaları buradan sizinle paylaşmaya devam edeceğim
Aknetrent Günlüğü yazısına ait etiketler :
Aknetrent Günlüğü yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Aknetrent Günlüğü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.