Ahlak değerlerimizin çöküşüAhlak değerlerimizin çöküşü

Bu konuyu ne zamandır buraya yazmak sizinle paylaşmak istiyordum. Bir toplumu yok etmek için önce ahlak anlayışından başlarlar, her türlü yayın organı ile psikolojik saldırılarda bulunup siz anlamadan kafanızın içine ederler. Bunu da sadece çıplak kadın veya erkek görüntüleri ile değil bazen de tam tersi görüntüler ile de yapabilirler. Psikolojik bombardıman her yerden ve her şekilde ansızın gelebilir. Bunun bir sürü çeşidi internet ortamında mevcut. Bu yazıda size onlardan biri olan “sex hikayeleri” hakkında yazacağım.

Şuradan başlamak doğru olur. Bu hikayelere göre Türkiye’de iki tür erkek var. Performansı çok iyi olan ve çekici erkek ama bunlar nedense bir türlü evlenemiyorlar veya sevgilileri olmuyor. Diğer tür de tam bir kaybeden, ezik bir tip ama bunlarında hep çok güzel eşleri oluyor. Hayat böyle garip bir düzen kurmuş. Bunlar hep ezilmişler, hiç te çalışmamışlar ama hep güzel kadınlar bunlarla birlikte olmak istiyor. Yani bunlar hikayeyi bozuk bir Türkçe ile yazan kişilerin düşünceleri. Gerçek nedir emin değilim.

Yine bunlar dayanılabilir, ergenliğinin tadını çıkartmak isteyen Türk gençliğinin aşırı heveslilliği olarak üstünde durulmayabilir. Beni üzen hatt parçalayan hemen sex hikaye sitesinde olan “ensest” bölümü. Okuyunca iğreneceğiniz her türlü hikaye burada mevcut. Anne,kardeş, hatta çocuk, teyze,dayı, yenge. Aile içi her türlü iğrençliği bu bölümde yazıyorlar. İşte bizim ahlak değerlerimizi çökerten asıl iğrençlik bu. Herkesin içinde olan ama ortaya çıkamayan gerçek insanın acıklı durumu budur.

Bu durum beni ziyadesi ile üzüyor hatta kahırlandırıyor. Umarım birileri bu işe bir çözüm bulur.

Ahlak değerlerimizin çöküşü yazısına ait etiketler : , ,
Ahlak değerlerimizin çöküşü yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ahlak değerlerimizin çöküşü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.