Adsl kullanıcılarına müjde…Adsl kullanıcılarına müjde…

Türk Telekom’un yapması beklenen ADSL ücret indirimi konusunda bazı bilgiler netleşiyor. Kurum genel müdürü Paul Doany, sektörden gazetecilerle birlikte olduğu bir yemek sırasında, beklenen indirimin oranlarıyla ilgili bazı bilgiler vermiş.

Verilen bilgilere göre, özellikle ADSL ilk kurulum ücreti %51 ucuzlayacak. Bağlantı ücretlerindeyse, kotalı bağlantılar için 1024 kbps hızda 9 GB limitli erişim ücretinde yüzde 35, 6 GB limitlide yüzde 25 indirime gidilecek, en yaygın kullanılan 3 GB limitli paketin sınırıysa 4 GB’a yükseltilecek.

Kotasız ADSL bağlantısında 2048 kbps hızda yüzde 44, 1024 kbps hızda yüzde 32, 512 kbps hızda yüzde 14 ve 256 kbps hızda yüzde 3 oranında indirime gidilecek

Her ne kadar değerlerin Paul Doany tarafından aktarıldığı belirtilse de, bu değerlerin henüz resmi bir duyuruyla açıklanmadıklarını ve yürürlüğe girmediklerini tekrar hatırlatmak gerek.

Adsl kullanıcılarına müjde… yazısına ait etiketler : , , ,
Adsl kullanıcılarına müjde… yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Adsl kullanıcılarına müjde… Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.