Ad-Aware 2007 Çıktı!Ad-Aware 2007 Çıktı!

Lavasoft tarafından geliştirilen ünlü anti-spyware yazılımının yeni sürümü Ad-Aware 2007, bir süre önce beta olarak kullanıma sunulmuştu. Şirket, uzun süren bekleme safhasının ardından Ad-Aware 2007’nin beta aşamasının sona erdiğini duyurdu. Yazılım, Pro, Plus ve ücretsiz olması nedeniyle en çok tercih edilen Free sürümü olmak üzere, üç ayrı versiyonda indirilip kullanılabiliyor.

Piyasaya sürüldüğünden bu yana tüm dünya genelinde yaklaşık 250 milyon bilgisayarda kullanıldığı belirtilen başarılı yazılımın yeni sürümü, yeniden dizayn edilen geliştirilmiş tarama motoruyla daha da verimli çalışıyor. Ad-Aware 2007, sisteminizi tarayarak, yüksek tehlike arz eden spyware, malware, keyloggers, hijackers ve downloaders gibi kötü niyetli yazılımları tespit edip bilgisayarınızdan temizlemenize olanak sağlayan ödüllü bir yazılım. Ayrıca, internetten bilgisayarınıza sızmaya çalışan zararlı kod ve programcıkları da engelliyor.

Yazılımın ücretsiz sürümü sadece temel özellikleri kapsarken, Pro versiyonu Ad-Watch gibi gerçek zamanlı koruma sağlayabilen daha gelişmiş araçlarla donatılmış. Plus sürümünde ise Pro’ya nazaran bazı kısıtlamalar var.

Yenilikler neler?

• Tamamıyla yeniden dizayn edilen tarama motoru.
• Geliştirilmiş Code Sequence Identification (CSI) teknolojisi
• TrackSweep gizlilik aracı
• Çoklu tarayıcı desteği (Internet Explorer, Firefox ve Opera)
• Yeni kullanıcı dostu arayüz

Ad-Aware 2007’yi indirmek için buraya tıklayınız.

Ad-Aware 2007 Çıktı! yazısına ait etiketler : , , , ,
Ad-Aware 2007 Çıktı! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ad-Aware 2007 Çıktı! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.