62 kişinin katili olduğuna dair kanıt bulundu62 kişinin katili olduğuna dair kanıt bulundu

xxxxx Rusya‘da, geçen yıl yakalanan ve Rus basınınca kendisine ”Bitsevski Manyağı” lakabı takılan Alexander Pişuşkin, 62 kişiyi öldürmekle suçlanıyor. Pişkuşin hakkındaki soruşturmayı yürüten polis yetkililerinden İskender Galimov, Pişuşkin’in, 62 kişinin katili olduğuna dair kanıt elde ettiklerini söyledi. 2000 yılında Moskova’nın güneyindeki Bitsevski Parkı’nda 14 kişi öldürülmüştü. Polis, parkta önce 14 ceset bulmuş, cinayetleri işlediği belirlenen Pişuşkin’in 18 Haziran 2006’da yakalanmasından sonra daha fazla cinayet işlediği anlaşılmıştı. Polis yetkilileri, Moskova’da yargılanacak olan Pişuşkin’in, Rusya’da en çok cinayet işleyen seri katil olduğunu söylediler. Rusya’da ”Rostov Kasabı” lakaplı Andrey Çikatilo, 1978-1990 yılları arasında 53 kişiyi öldürmekten suçlu bulunmuştu. Felsefe doktoru Çikatilo, duruşmada akli dengesinin yerinde olduğunu söylemiş ve 1994’te idam edilmişti.

KAYNAK:www.haber37.net

62 kişinin katili olduğuna dair kanıt bulundu yazısına ait etiketler : , ,
62 kişinin katili olduğuna dair kanıt bulundu yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

62 kişinin katili olduğuna dair kanıt bulundu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.