5 Milletlerarası Anlaşma Yürürlüğe Girdi5 Milletlerarası Anlaşma Yürürlüğe Girdi

Türkiye’nin Yeni Zelanda, Avustralya, Finlandiya, Rusya Federasyonu ve Senegal hükümetleri ile yaptığı 5 ayrı anlaşma onaylanarak yürürlüğe girdi

Söz konusu anlaşmaların o8naylanmasına ilişkin kanunlar, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Buna göre, Türkiye ile Yeni Zelanda arasında 4 Mart 2010 tarihinde Ankara’da imzalanan Hava Hizmetlerine Dair Anlaşma, Türkiye ile Avusturya arasında 28 Nisan 2010 tarihinde Ankara’da imzalanan Hava Ulaştırma Anlaşması, Türkiye ile Finlandiya arasında 6 Ekim 2009 tarihinde İstanbul’da imzalanan Gelir Üzerinden Alınan Vergilerde Çifte Vergilendirmeyi Önleme Anlaşması ile Anlaşmaya ilişkin Protokol ve notalar, Türkiye ile Rusya Federasyonu arasında 12 Mayıs 2010 tarihinde Ankara’da imzalanan Hava Ulaştırma Anlaşması ile Türkiye-Senegal arasında 15 Haziran 2010 tarihinde Ankara’da imzalanan Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunması Anlaşması onaylandı. – Ankara

Dünya Üzerindeki 10 Büyük DelikHer Dilden Her Dinden Mistik Sanat!

5 Milletlerarası Anlaşma Yürürlüğe Girdi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

5 Milletlerarası Anlaşma Yürürlüğe Girdi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.