4 Haziran Okullar Tatil4 Haziran Okullar Tatil

okul

Arkadaşlar Müjdemi isterim.Her tatilde istiyorum sizlerden müjde ama hiç birşey yok ortada 😀 neyse konuya geleyim ben 4 Haziran‘da Okullar Tatil.Niye diye sorarsanız üzümünü yiyin bağını sormayın dermişim 😀 5 Haziran’ın Dünya Çevre Günü olmasından mütevellit 4 Haziran Çarşamba günü büyük bir çevre etkinliğinin gerçekleşmesi amacıyla bütün okulların tatil olacağını bildirdi.

Not:Sadece ilkokullara tatilmiş diye söylentiler var ama meb’in sayfasında tüm Türkiye’ye diyor onun için belli değil arkadaşlar tam birşey söyleyemeyeceğim ama ben gitmeyeceğim 😀

4 Haziran Okullar Tatil yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“4 Haziran Okullar Tatil” için 5 Yorum

 1. gokturk dedi ki:

  sadece öğrencilemi tatil yoksa tüm kamu çalışanlarınamı ?

 2. sevde dedi ki:

  peki diğer günler tatilmi 4 hazirandan sonraki günler

 3. rumeysa dedi ki:

  ben yarın okulların tatil olmasını istemiyorum çünkü yarın en önemli derslerm var ya öfffffffffffffffffffffffffffffffffffff alah aşkına yarın okullar tatil olmasın lütfen zaten okulların kapanmasına az kaldı

 4. diloss dedi ki:

  liselere de tatil mi şimdi ben anlamadım olsun yhaa =)

 5. merve dedi ki:

  yaaaaa müdürler var diyor televizyon yok ! gideyim mi gitmeyim mi şaşırdım ? ooooooffffffffffffffffffffffffff gitmiycem :

4 Haziran Okullar Tatil Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.