İçecekler ile selülitler arasındaki ilişki aslında başlı başına bu içecek selülite iyi gelecek diye bir şey yoktur. En başta aslında su selülitler üzerinde çok etkilidir. Hatta su için selülitlerin baş düşmanı diyebiliriz. O yüzden gün içerisinde ihtiyacımız kadar su almamız çok önemli. Tabi ki kişini ihtiyacı olan su miktarı kişiden kişiye göre değişmektedir. Ama ortalama bir miktar söylemek gerekirse günlük 2-2,5 litre almamız gereken su miktarıdır.
İçeceklerin bir kısmının belki az miktarlarda etkisi olabilir. Örneğin yeşil çayın metabolizmayı hızlandırma etkisi vardır. Bundan kaynaklı olarak belki yağ yakımı bir miktar arttırdığı için …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[31 Oca 2015 | No Comment | ]

 
 
 
Geçtiğimiz gün yani 30 ocakta 29 yaşına giren Arda Turan doğum gününde öyle bir hediye aldı ki gözyaşlarını tutamadı .
işte aldığı o hediye

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[31 Oca 2015 | No Comment | ]

Acun ılıcalı’nın son bombası olan bu proğramda gün geçtikçe rekabet daha çok kızışıyor .
Bu hafta yarışmaya katılan isimlerin kalması için yapılan oylamada 5 – 5 eşitlik çıktı .
bakalım halk kimin kalmasından yana oy kullanacak. semihlerin destekledığı Barış mı? yoksa diğer grubun desteklediği Furkan mı?
 
 
 

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[30 Oca 2015 | No Comment | ]

yıl olmuş 2015 hala SSL protokolü hatası alıyoruz çıldırmamak elde değil .Son günlerde Google Chrome üzerinde sıkça karşılaştığımız SSL Bağlantı Hatası (net::ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR) için kesin çözüm yolu aşağıdaki anlatımları tamı tamına uygularsanız sorununuz ortadan kalkacaktır. Öncelikle bu hata Tamamen google.com.tr hatası .
İşte Uygulanamanız gereken adımlar 🙂

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[28 Oca 2015 | No Comment | ]

Bu yazımızda size Fingersecurity programını tanıtacağız. Fingersecurity Samsung telefonlarında parmak izi okuyucusunu kullanarak uygulamalara şifre koymanızı sağlayan bir  program. Bildiğiniz gibi Galaxy S5 ile beraber Samsung üst sınıf telefonlarında parmak izi okuma özelliğini kullanmaya başladı. Özellikle Apple Touch Id’ye rakip olarak çıkartılan bu özellikle beraber, kilit ekranını parmak iziyle açmak gibi yeteneklerde Samsung telefonlarına geldi. Ancak her ne kadar bu özellik gelmiş olsa da Samsung hala parmak izi okuyucusunu tam olarak uygulamalarına entegre etmedi. Yani siz bu özelliği kullanarak herhangi bir uygulamaya açılış şifresi koyamıyorsunuz.
Sonunda bu açığı kapatacağınız harika bir uygulama

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[26 Oca 2015 | No Comment | ]

Chat uygulamalarının en popüleri olan WhatsApp uygulaması bugün bir yeniliğe daha imza attı. Saatler önce WhatsApp’ın blogunda paylaştığı haberle kullanıcılar artık masaüstü bilgisayarlardan WhatsApp’a girilebilecek. Bu yenilikten sadece Android, Blackberry ve Windows telefon kullanıcıları faydalanabilecek. Ios işletim sistemine sahip kullanıcılar için ise kötü haber geldi. Apple’ın sınırlamalarından dolayı şimdilik bu özellik ios işletim sistemi için kullanılamıyor.
Peki masaüstü bilgisayardan WhatsApp’ı nasıl kullanacaksınız.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[21 Oca 2015 | One Comment | ]
Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.