+30 ile telefonunuza bir çağrı mı geldi? Veya ülkelerin, şehirlerin alan kodlarını merak mı ediyorsunuz? +30 Yunanistan’ın alan kodudur. Telefonunuza çağrı bırakıp kapatan +30 alan kodlu numaralara geri dönüş yapmanız tavsiye edilmez. Çünkü bu şekilde dolandırıcılık günümüzde bayağı artmış durumda.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[23 May 2014 | No Comment | ]

Eğer vücudunuzda sıkılmayan sivilce türü şeyler varsa bunlar muhtemelen molluskum kontagiozum enfeksiyonudur. Bunlar genelde üreme organının etrafında çıkmakla beraber el, yüz gibi yerlerde de görülebilir. Geçmişte çocuklarda sıkca rastlanan bu enfeksiyon günümüzde cinsel yolla bulaşan bir hastalık halini almıştır. Tamamen zararsız ve iz kalmayan bir hastalıktır. Dermotoloji bölümüne gidip kolayca tedavi olabilirsiniz. Doktora gitmeyip tedavi olmazsanız bu sivilceler çoğalabilir. Özellikle kaşıma vs gibi işlemlerle içindeki sıvıyı dışarı çıkarırsanız yayılması çok daha hızlanacaktır. Kendiliğinden geçebilme ihtimalide vardır. 1-3 ay sürede geçebildiği gibi 5 yıla kadar kaldığı olabilmektedir. Sıkılmayan beyaz lekeli sivilceler …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[23 May 2014 | No Comment | ]

Anlık mesajlaşma yazılımı deyince akla ilk gelen isim olan ve son olarak Facebook ‘un servet ödeyerek bünyesine kattığı Whatsapp, dün akşam saatlerinde Windows Phone uygulama mağazasında yayından kaldırıldı. Uygulamaya erişmeye çalışan kullanıcılar ‘We couldn’t find a match. Try a different spelling or search term’ yani ‘aradığınız içerik bulunamadı’ uyarısıyla karşılaşıyor.
Dijikolog.com’un haberine göre Whatsapp’ın neden

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[18 May 2014 | No Comment | ]
Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.