Kocası Reza Zarrab’ın tutuklanması üzerine Star TV ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapan Ebru Gündeş’in canlı yayına çıkıp çıkmayacağı merak konusuydu. Canlı yayına katılan Ebru Gündeş yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu.
İşte Ebru Gündeş’in Canlı Yayında Ağladığı Sahne:

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[24 Ara 2013 | No Comment | ]

Kar yurdumuzun dört bir yanında etkisini göstermeye başladı. Yoğun kar yağışı nedeniyle yarın (11 Aralık 2013) bazı illerde kar tatili kararı verildi. Meteoroloji alınan bilgiler doğrultusunda kar yağışının devam edeceği ve buzlanmaya neden olabileceği için bu şehirlerde okullar tatil. Yarın hangi okullar tatil, yarın okullar tatil mi ? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.
TOKAT 
Tokat’ta merkeze bağlı köy ve beldelerdeki okullarda çarşamba günü eğitime ara verilmesi kararlaştırıldı.
NEVŞEHİR

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[11 Ara 2013 | No Comment | ]

Hızlı ve Öfkeli’den tanıdığımız  Paul Walker hayatını kaybetti. Bir arkadaşıyla bağış gecesine katılmak üzere yola çıkan Paul Walker, arkadaşının kullandığı aracın kaza yapması sonucu vefat etti.
Kazada ünlü oyuncunun henüz ismi açıklanmayan arkadaşı da hayatını kaybetti.
15 yaşında bir kızı olan yıldız oyuncunun, son olarak 6’ncısı çekilen Hızlı ve Öfkeli filminin 7’ncisi için yapımcı firma ile çalışmakta olduğu bildirildi.
Paul Walker’ın hayatını kaybettiği arabanın resimleri :

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[1 Ara 2013 | 7 Comments | ]
Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.