Görenleri hayrete düşüren bu olayı izleyince sizde çok şaşıracaksınız. Birde bu olayı yaşayan başında duran adamın halini görün. Adam doğal olarak çok korkuyor 🙂 . Bu olayı görüntüleyenler de kahkalarını tutamadılar. Aslında pekte komik bir şey değil hatta iğrenç denilebilir.
İşte balinanın patladığı o video :

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[30 Kas 2013 | No Comment | ]

Kış aylarına doğru ilerlediğimiz bu dönemlerde soğuk kadar bazı illerimizde yağmur da başa bela olacaktır. Özellikler kıyı kesimlerde yoğun yağış olacaktır. Bir anda yağmura yakalandığınızda kullan at yağmurluklar hayat kurtacak, sizi hasta olmaktan kurtaracaktır. Her yağmura yakalandığınız tekrar bir şemsiye almanızı önleyecektir. Gayet ekonomik bir şekilde yağmurluk sahibi olacaksınız. Kullan at bir ürün olduğundan işiniz bitince tekrar kurumasını vs beklemeden ondan direkt olarak kurtulabileceksiniz. İşin en güzel tarafı da bu:) Kullan at yağmurluk özellikle maçlarda, iş çıkışlarında, törenlerde birden gelen yağmur için gayet kullanışlı  bir çözümdür.
Ürünleri temin edebileceğiniz sitelerden birisi …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[29 Kas 2013 | No Comment | ]

Bolu’da yine panik yaşandı. Yaklaşık yarım saat önce Bolu’da deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi’nden alınan bilgiye göre 22.49′da merkez üssü Bolu Ulumescit ilçesi olan 4.8 şiddetinde bir deprem meydana geldi.
İstanbul, Ankara, Kastamonu, Karabük gibi illerde de hissedilen deprem paniğe yol açtı.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[25 Kas 2013 | One Comment | ]

2013 senesi resmen lanetli bir yıl oldu. Bir sürü ünlü oyuncu, şarkıcı, gazeteci hayatını kaybetti. Bugün Nejat Uygur’un tedavi gördüğü hastaneden de kötü haber geldi. İnternette arada bir Nejat Uygur öldü, Münir Özkul öldü diye yalan haberler çıkardı. Bu sefer maalesef doğru usta oyuncu Nejat Uygur hayatını saat 19.45 sularında kaybetti. Buradan sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyoruz, Allah Rahmet Eylesin.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[18 Kas 2013 | No Comment | ]

Sivas’ta çekilen düğün dernek filminin fragmanı bugün yayınlandı. İşler Güçler dizisinde ki aynı kadro, başrol de yine Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın olduğu Düğün Dernek filmi vizyona girmeye hazır. Fragmanı bile insanı güldürüyor filminin de başarılı olacağını düşünüyorum.
Düğün dernek filmi ne zaman vizyona giriyor? hemen cevaplayalım. Düğün dernek filmi 6 Aralık 2013 tarihinde vizyona girecek. Sevenlerine duyurulur.
İşte Düğün Dernek filmi fragmanı :

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[15 Kas 2013 | No Comment | ]

1,5 aydır gırtlak kanseri tedavisi gören Savaş Ay bugün Samatya’daki İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayata gözlerini yumdu. Televizyoncu, muhabir ve gazeteci Savaş Ay’ın kalbi durdu ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
59 yaşındaki Savaş Ay’ın boğazında son dönemde yeni bir tümör oluştu. Doktorlar acil ameliyata alınmasını istedi. Ünlü gazeteci, yeni ameliyat hakkında düşünmek

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[9 Kas 2013 | No Comment | ]

10 Kasım 1938
On kasım geldiğinde
Yerler gökler üşüyor
Öyle soğuk ki zinde
Yeşil yaprak düşüyor
Her gün Kocatepe’den
Yola çıkar Atatürk
En yüce mertebeden
Bize bakar Atatürk…
Geldik Anıtkabir’e
Atatürk’ü anarak,

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[8 Kas 2013 | No Comment | ]
Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.