Kuyruk sokumunda bir şişlik fark edilebilir, ele gelen nohut tanesi büyüklüğünde kitle hissedilmesi, o bölgede bir kaşıntı olması ve kızarıklık olması kıl dönmesinin belirtileridir. Kıl dönmesinin nedeni de derinin altında bulunan kıl köklerinde kıl deriden dışarı çıkamadığın da geriye doğru dönüp canlılığını yitirmesi sonucu o bölgede enfeksiyona neden olmasındandır. Burada biriken kılların oradan operasyonla alınması gerekmektedir.
Kıl dönmesi çoğunlukla kuyruk sokumunun olduğu çukur

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[28 Eki 2013 | No Comment | ]

Bazı kullanıcılar sırf BlackBerry Messenger yani BBM için BlackBerry telefon aldıklarını biliyordum. Son yıllarda Blackberry satışlarının düşmesi ve yeni nesil telefonlar çıkarttığı halde zarar eden Blackberry çözümü bu yolla arıyor olabilir. Bu yüzden sadece Blackberry telefonlar arasında kullanılabilen bu uygulamayı artık herkes kullanabilecek. Yani artık İOS ve Android işletim sistemine sahip telefon kullanıcıları da BBM’i indirerek kullanabilecek.
Daha BBM yayınlanalı 2 gün olmasına rağmen 1 milyonu

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[23 Eki 2013 | No Comment | ]

TRT 1’de yayınlanan ve fenomen haline gelmiş olan Leyla ile Mecnun dizisi yayından kaldırılmıştı. Leyla ile Mecnun dizisi oyuncularının Gezi parkı eylemlerine katılması onların dizilerinin kaldırılmasına neden olmuştu. Leyla ile Mecnun dizisi sevenleri büyük üzüntüye boğan bu olay kısa sürdü ve aynı kadro, aynı senaryo üzerinden başka bir adla “Ben de Özledim” ile Star Tv’de devam edecek. Ben de Özledim dizisi 1. bölüm 25 Ekim saat 23:30’da Star Tv’de yayınlanacak. Aşağıdan Ben de Özledim 1.bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.
Buradan da >>> Ben de Özledim facebook sayfasını <<<  beğenebilirsiniz.
Ben de Özledim 1.Bölüm Fragmanı İzle :

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[18 Eki 2013 | No Comment | ]

2008 yılında hayatımıza giren ve çok kısa sürede çocukların vazgeçilmez çizgi filmi haline gelen Pepee son günlerde işsiz kaldı. Bildiğiniz üzere TRT Çocuk kanalında yayınlanan Pepee artık TRT Çocuk’ta olmayabilir. 1 aydır Pepee’nin yapımcısıyla anlaşma sağlamaya çalışan TRT Çocuk yönetimi birbirleriyle ters düştü. TRT Çocuk yönetimi Pepee çizgi filminin yeni dönemde ki konularını öğretici bulmadığını söylemiş ve Pepee yapımcıları yeniden düzenleme yapıp TRT Çocuk yönetimine sunmuş. Fakat TRT Çocuk yönetimi bunu da yeterli bulmayınca Pepee’nin yapımcıları ipleri koparttı.
Yaklaşık 1 aydır anlaşma

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[16 Eki 2013 | No Comment | ]

General Mobile Discovery akıllı telefona dün yeni bir güncelleme daha geldi. Uygun fiyatıyla ve mükemmel özellikleriyle çok yankı uyandıran General Mobile Discovery telefonunda en çok tereddüt edilen konu güncelleme alır mı, yoksa büyük firmaların bile yaptığı sattıktan sonra ilgilenmeyeceğinden korkuluyordu. Fakat General Mobile çok uygun fiyata sattığı bu güzel telefonun

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[10 Eki 2013 | No Comment | ]

Bildiğiniz üzere askerliğin kısalması 1 haftadır gündemde.  Uzun dönem 12 aya düşüyor kısa dönem yine 6 ay şeklinde kalıyor. Peki askerde olanlar bu kısalmadan yararlanabilecekler mi ? sorusuna yanıt vermeye çalışalım. Askerde olan arkadaşlarımdan aldığım bilgiye göre askerde olup 12 ayını dolduran askerlere tezkere verilecek. 12 aydan az olan askerlerde de şafaktan 90 gün düşülecek. Mesela 120 olan bir askerin şafağı 30 güne düşecek.
Başbakanın bugün yaptığı açıklamaya göre

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[7 Eki 2013 | No Comment | ]
Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.