Fenerbahçe Kulübü’nün, UEFA Disiplin Kurulu’nun verdiği Avrupa kupalarından iki yıl men cezasıyla ilgili, Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’ne (CAS) yaptığı başvurunun görüşüldüğü duruşmalı toplantıların ardından karar bugün açıklandı. CAS, UEFA ve sarı lacivertli cepheden aldığı savunmaların ardından verdiği kararda Fenerbahçe’nin 2 yıl olarak belirlenen cezasını onadı.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[28 Ağu 2013 | No Comment | ]

20 yaşındaki Avustralyalı atlet Michelle Jenneke’nin yarışlar öncesi yaptığı ısınma hareketleri internette fenomen haline geldi. Youtube’da Michelle Jenneke’nin ısınma videosu 23 milyon kez izlendi.
Aşağıdan Michelle Jenneke ısınma videosunu izleyebilirsiniz.
İşte Michelle Jenneke Isınma Videosu:

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[27 Ağu 2013 | No Comment | ]

Turkcell Vınn kullanıcısıysanız ve iptal ettirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey basit. Ya Turkcell müşteri hizmetlerini arayacaksınız, yada bir Turkcell şubesine gidip iptal işleminizi gerçekleştireceksiniz. Fakat şöyle bir sıkıntıyla karşılaşabilirsiniz. Taahhütname imzaladığınız da orada 24 ay boyunca kullanmayı, cihaz kaybolması veya bozulması durumunda bile 24 aylık ödemenizi yapma zorunluluğu

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[25 Ağu 2013 | No Comment | ]

Milyonlarca hayranı olan Game Of Thrones’un nasıl çekildiğini, nasıl efektler kullanıldığı internette paylaşıma açıldı. Dizinin sevenleri için iyi mi kötü mü bilemiyorum ama benim düşüncem bu videonun internete verilmesi izleyicide olumsuz etki yaratabilir. Çekilen sahnelerin hayal kırıklığına uğratması söz konusu.
Buyurun bakın Game Of Thrones Nasıl Çekiliyor :

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[25 Ağu 2013 | No Comment | ]

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Konya’ya gezi düzenlemeden önce Genel Merkeze gelip içeriye girdikten 1 dakika sonra saldırı girişiminde bulunuldu. Araçla barikatları aşarak Genel Merkezin önüne kadar gelip heykellere çarparak durdurulan saldırganın arabasında ve binada aramalar yapıldı. Arabada bomba vs. bir şey çıkmadı.
Devlet Bahçeli saldırı sonrasında “O bir meczup. Partiye saldırı yapmak için gönderilmiş bir zavallı.” şeklinde yorum yaptı.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[24 Ağu 2013 | No Comment | ]

Vizyona girecek olan filmlerden olan Direniş Günlerinde Aşk filminin konusu şöyledir:
“1968 Mayıs’ı, etkilerini günden güne ivmelenen bir güçle sürdürmektedir. Dönemin özgürlükçü ve aktivist gençliği hayallerini gerçekleştirme hedefiyle ilerlerken, uzakta görünen ‘devrim’ anbean yaklaşmaktadır. Gilles, Christine ve Alain arasındaki ilişki de dönemin ruhuyla eş zamanlı olarak ilerler. Devrime giden yolun heyecanı ve telaşını yaşayan üç genç, bu süreçte yaşadıklarını sanat üzerinden dışa vurmaya çalışır. Üçü arasında yaşanan aşk üçgeni de dönemin kendisi kadar karışık ve zorludur.” Aşağıdaki videodan filmin fragmanını izleyebilirsiniz.
İşte Direniş Günlerinde Aşk filmi fragmanı:

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[23 Ağu 2013 | No Comment | ]

Türk dizileri arasında en çok sevilen dizi olan Leyla ile Mecnun yayından kaldırılıyor. Gezi parkına destek veren Leyla ile Mecnun dizisi oyuncuları çektikleri videoları internette sevenleriyle paylaşmışlardı. Çok fazla geçmedi zaten bu dizininde fişini çektiler.
Leyla ile Mecnun dizisinin yapımcı şirketinin Facebook sayfasında yaptığı açıklama şöyle:
“Yapımcılığını üstlendiğimiz Leyla ile Mecnun adlı dizinin

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[22 Ağu 2013 | No Comment | ]
Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.