2005 Yılında havalandırma sektöründe iş hayatına başlayan Kerim Erarslan 2008 yılında Kerimler Havalandırma Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti. ‘yi kurmuştur. Sektörde kaliteli profesyonel temiz olarak iş teslimiyetinde öncü kuruluşlardan olan Kerimler Havalandırma arı 4 sanayi sitesi 2286 sok. no:72 Yenimahalle-İvedik/Ankara adresinde hizmet vermektedir

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[17 Tem 2012 | No Comment | ]

30 Haziran Cumartesi günü yapılan Ehliyet Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Sınav sonucunuzu TC kimlik numaranız ile öğrenebilirsiniz. Ehliyet Sınavından başarıl olan kişiler ay sonunda direksiyon sınavına gireceklerdir. Direksiyon sınav sonuçları da 1 hafta içerisinde açıklanacaktır. Adaylar o tarihten itibaren ehliyetleri almaya hak kazanacaklardır.
Sınav sonuclarını öğrenmek için
http://www.meb.gov.tr/sinavlar/detay.asp?ID=12&ID2=1&ID3=23

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[16 Tem 2012 | No Comment | ]

Tercüme hizmeti profesyonel ve yetki sahibi tercüme büroları tarafından yapılan bir hizmet olması gerekmektedir. Bünyesinde birçok tercüman ve mütercim bulunduran tercüme büroları, kendilerine gelen talepler doğrultusunda tüm dünya dillerinde yazılı ve sözlü çeviri hizmeti verebilecek kapasitede olmalıdırlar. Tercüme işi genel olarak yabancı bir dilden Türkçeye ya da Türkçeden herhangi bir yabancı dile yapılmaktadır. Bunu dışında çapraz tercüme olarak adlandırılan durum, yabancı dildeki bir metin önce Türkçeye, daha sonra Türkçeden istenilen yabancı dile çevirmeyi kapsamaktadır.
Kurumsal bir tercüme bürosu tüm dünya dillerinde çeviri yapar ve yeminli tercüme yapabilmek için noterden onayı olması …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[1 Tem 2012 | No Comment | ]
Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.