Avea hat kullanıyorum ve bugun bir sms haber servisine abone olmak için sitesine girdim. Ve Özel numaralardan aramanın engellenebildiğini gördüm. Evet bunla ilgili haberleri görmüştüm ama aktif olduğundan habrim yoktu. Avea hat kullannalar için sisteme giriş yaptıktan sonra. Avea bi dünya menüsü altında işlemleri tıklatıklarında gizli numaraları engelleme linki göreceksiniz. Onu tıklıtıp aktif ettiğinizde sizi gizli numaradan biri aradığında size yönlendirilmeyecek arama. Yani sizi kimse özelden aramayacak. Ben aktif ettim şahsen 🙂
www.avea.com.tr

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[31 Oca 2008 | No Comment | ]

Erhan abinin blogunda gördüğüm çok işe yarar bir programı tanıtıyım. Program kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra sizin upload-download değerlerinizi ölçüyor ve kotanızı anlık kontrol etmenizi sağlıyor. Program oldukça kullanışlı ve çok hoş bir arayüze sahiptir. İndirmek için tıklayın Ey DSL!

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[30 Oca 2008 | 2 Comments | ]

[coolplayer width=”480″ height=”380″ autoplay=”0″ loop=”0″ charset=”utf-8″ download=”1″ mediatype=””]
qtrax
[/coolplayer]
Qtrax.com web sitesinin başlatığı uygulamayı daha önce anlatmıştım. Şu an beta programı kullanıma hazırdır. Bu program sayesinde milyonlarca müziği herhangi bir üyelik yada başka bir şey olmadan indirebileceksiniz. Tek yapmanız gereken çıkan reklamları izlemek. Bu programın indirmenek için tıklayınız. Qtrax programı
Getting started with Qtrax is very straightforward. Downloand the application and follow the installation instructions. Use Qtraz whenever you want to browse the web or download music. No subscriptions, No Membership, and No hidden charges. Download Qtrax Beta for Pc

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[29 Oca 2008 | 2 Comments | ]

Prison break olay dizisinin 11nci bölümü fragmanı aşağıda. Dizinin sonların gelmesini bilmek gerçekten üzüyor beni. Ve bazende bizim dizilerle karşılaştırıp gülüyorum. Prision break in her bölümünü al film diye izle.
[flash]http://www.youtube.com/watch?v=i2EdSbsSN54[/flash]
prison break 3 sezon 11 nci bölüm
video düzeltilmiştir gerçek fragman konuldu.
prison break 3 sezon 10ncu bölüm altyazısı

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[29 Oca 2008 | No Comment | ]

[flash]http://www.youtube.com/watch?v=DUBQUv_1yN8[/flash]
Enbe grubunun şarkılarından biri gerçekten güzel bir orkestra:)

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[28 Oca 2008 | No Comment | ]

Universal music group,sony bmg,warner music ve emi gibi büyük şirketlerle anlaşılıp yasal olarak mp3 ve dosya paylaşımı yapacak olan site. Henüz aktif olmamış ama çok yakında sistem devreye girecekmiş. İndirmek için yapmanız gereken reklamları izlemek sadece. Ayrıca last night programı ile bür gün önceki konser kayıtları bile yayınlanacakmış. Müziklerin ve dosyaların telif hakkı ise reklam gelirlerinden karşılanacakmış.
For extra info and download the program ===>>  Qtrax 

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[28 Oca 2008 | 3 Comments | ]

Herkesin kullandığı msn ve hotmail hesaplarının bir çoğumuzun şifresini değiştirmeyi bilmediği gerçeğini öğrendim. Evet gerçekten komik geliyor insana ama bilmemek değil öğrenmemek ayıptır diyip anlatıyoruz.

1- Hotmail.com’a kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yaptıktan sonra sağ tarafta Seçenekler menüsüne tıklıyoruz.

2- Seçenekler menüsünde Kişisel Bilgilerinizi Görüntüleyin ve Düzenleyin menüsüne tıklıyoruz.

3- Kişisel bilgilerimiz geldikten sonra Parola Değiştir putonunu tıklıyoruz.

4- Paralo değiştir dedikten sonra Eski parolamızı, yeni parolamızı ve tekrar yeni parolamızı giriyoruz. Kaydet diyoruz ve şifremiz değişiyor.

Arkadaşlar bu anlatım gayet doğru çok kişiden “yükleniyor diyor ama birşey gelmiyor” yorumunu alıyorum.Ama ben kaç …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[27 Oca 2008 | 139 Comments | ]
Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.