2008 Kpss Soruları2008 Kpss Soruları

2008 kpss soruları

Bizden sadece 50 ytl almak için mi yapıldı bu sınav? Kimseye almaya niyetiniz yoksa almıyoruz diyin direkt milleti bu kadar yıpratmanıza hakkınız yok. Burdan AKP hükümetine sesleniyor.

MİLLETİN DİNİ İLE OYUNLAR OYNACAĞINIZA, KENDİ PARTİNİZİ KURTARMAYA ÇALIŞACAĞINIZA ÜLKEMİZİN DURUMU İLE İLGİLENİN. İŞ İMKANI SAĞLAYIN. BÖYLE SINAVLAR İLE BİR YERE VARAMAZSINIZ. HÜKÜMET BİZİ EKONOMİK OLARAK GÖÇERTMİŞ BULUNMAKTA. VE SALAK HALKIMIZ HALA AKP DİYEBİLMEKTEDİR. GERÇEKTEN ÜZÜCÜ. ARTIK UYANIN.


2008 Kpss Soruları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“2008 Kpss Soruları” için 159 Yorum

 1. SEVDA dedi ki:

  LANET OLSUN BÖYLE SİSTEME!!!!! GENÇ BEYİNLERÇÖKERTİLİYOR VE BÜTÜN HEVES KIRILIYO MESLEĞE KARŞI..AMAÇ NE???GELECEKTEN NE BEKLİYOR ARTIK DEVLET??

 2. deva.16 dedi ki:

  İÇİM SIZLIYOR….
  ÇOCUKLARIMIZDAN AYIRIYORLAR BİZİ…

  2002’DEN BU YANA BIKTIIIM………….
  HAKKIMI HELAL ETMİYORUUMM…..
  EN KÜÇÜK ÇALANDAN EN BÜYÜK ÇALANAA……..

  EY ATAM
  KALK BAK NE HALDE KURTARDIĞIN VATAN EVLATLARII……..
  HEP GÖZYAŞI HEP HÜZÜN…..

  ”SOĞUTAMAYACAKSINIZ MESLEĞİMDEN”

  BEN ÖĞRETMENİM
  SINIF OLMASADA HER YERDE ÖĞRETİRİM
  BEN ÖĞRETMENİM…

 3. sami dedi ki:

  arkadaşlar sınav bence o kadar da zor değildi. sadece iyi çalışmak ve yorumlarda biraz daha dikkatliolmak gerekiyordu. çalışınca oluyor arkadaşkar. çalışmazsanız kendi suçunuzu başka kişi veya kurumlara atfedersiniz. bu nasıl sorular, bunlar uzaydanmı geldi… bırakın bunları arkadaşlar, okuyun, okuyun,okuyun… başkada birşey söylemiyorum.

 4. KIRGINN dedi ki:

  NE DİYEYİMKİ HERKES GİBİ BENİMKİDE İSYAN OLCAK ÇÜNKÜ BEN BÖYLE BERBAT BİR SINAV GÖRMDİM HEM SÜRE YETMEDİ HEMDE SORULAR KAZIKTI DERSANEYE GİTSEN NE OLCAKKİ BEN BİR TARİHCİ OLARAK İNANIN TARİHTE OGUK TERLER DÖKTÜM TARİHTEN ANLAMAYANLARIN VAY HALİNE DERSANEYE GİTSEDE DEGİŞMEZ UAZAYADA ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN

2008 Kpss Soruları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.