Kızlarla yani karşı cinsle olan ilişkilerimde en fazla içine düştüğüm konu yanlış anlaşılmaktan korkmamdır. Ağzımdan çıkacak lafları ince ince kıyma gibi içini deşmeden ortaya sermem. Her cümlenin, kelimenin veya harfin etkilerini kafamda tartmadan karşımdaki kıza kesinlikle söylemem. Belki o yüzden ilk başta tüm insanlar tarafından soğuk olarak tanımlanırım. Soğuk olmaktan memnunum, zira donmayı erimeye tercih ederim.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[29 Tem 2007 | One Comment | ]

Denizli’nin Kale ilçesinde orman yangını çıktı.
Denizli Orman Bölge Müdürü Adem Oklu, ilçeye bağlı İncecik mevkisinde henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangında, 10 hektar genç kızılçam ormanının zarar gördüğünü bildirdi.
Bölge müdürlüğüne bağlı ekiplerle yangını kontrol altına alma çalışmalarının sürdürüldüğünü belirten Oklu, ”Denizli’de bulunan söndürme helikopterinin yanı sıra Muğla, İzmir ve Antalya’dan gelen helikopterler, 10 arazöz ve 60 orman işçisi katılıyor. Çevre ilçelerden itfaiye ekipleri de geldi” dedi.
Oklu, yangının, sigara izmariti veya ihmal nedeniyle çıkmış olma ihtimali üzerinde durulduğunu kaydetti.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[29 Tem 2007 | No Comment | ]

Genel seçimlerde bağımsız milletvekili seçilen 20 isim, DTP’ye katılım için başvuruda bulundu.
Bağımsız milletvekillerinden 20’si bugün DTP Genel Merkezi’nde parti yöneticileri ile bir araya geldi.
Yaklaşık 3,5 saat süren toplantının ardından 20 bağımsız milletvekili, partiye katılım dilekçesi verdi.
Alınan bilgiye göre, DTP’ye katılmak için başvuruda bulunan milletvekilleri şöyle:
Ayla Akat Ata (Batman), Bengi Yıldız (Batman),

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[29 Tem 2007 | No Comment | ]

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, ”Sayın Deniz Baykal’ın hemen bugün istifa edip CHP’nin önünü açması lazım” dedi.
Suğla Yaylası Bal ve Ihlamur Festivali’ne katılmak için helikopterle Kastamonu’nun Azdavay ilçesine gelen Sarıgül, burada basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
”Siz göreve geldiğinizde neler değişecek?” şeklindeki bir soru üzerine Sarıgül, bunu zamanın göstereceğini ifade ederek ”Sadece CHP’nin başına değil Türkiye’nin başına başbakan olarak geleceğim. Göreve geldiğimizde nelerin değişeceğini herkes çok iyi görecek” diye konuştu.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[29 Tem 2007 | No Comment | ]

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra blog dünyasına adım atın!

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[29 Tem 2007 | 2 Comments | ]

Taksim’de başlayan eğlence anlayışını Gayrettepe İstanbul Sürmeli Otel’in terasına taşıyan Blanco, tadına doyulmaz DJ performanslarıyla sabahın ilk ışıklarına kadar İstanbul manzarası eşliğinde sınırsız eğlence vadediyor…
Blanco, Taksim’de ilk açıldığı 2005 senesi Haziran ayından beri; eğlenceyi kaliteli ve bir o kadar da yenilikçi bir mekanda takip etmek isteyenlerin adresi oldu. Yazlık kulüp ve bar konseptinde hizmet veren Blanco, müzik odaklı eğlence anlayışıyla kısa sürede İstanbul’un en popüler mekanlarından biri haline gelmeyi başardı.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[28 Tem 2007 | No Comment | ]

Uluslararası Otomobil Federasyonu’nun (FIA), Formula 1’deki casusluk skandalında McLaren’e ceza vermemesi Ferrari’yi kızdırdı. FIA kararında, McLaren’in Ferrari’ye ait bilgileri ele geçirdiği ama araçlarında kullanıp kullanmadığı belirlenemediği için şimdilik cezaya gerek olmadığını açıklamıştı. Ferrari’nin patronu Jean Todt, “Eğer biri suçluysa cezalandırılmalıdır. Alınan karar bu sporun güvenilirliğini ciddi şekilde zedelemiştir” dedi. FIA’nın kararı veren 25 kişilik kurulunun İtalya üyesi Luigi Macaluso da, McLaren’in cezalandırılması için kimseyi ikna edemediğini açıklayarak, “Yalnızca ben McLaren’in suçlu olduğunu savundum. Benim için onlar suçludur, bu kadar. Juve daha azı için küme düşürüldü” dedi.
RENAULT’DAN DESTEK

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[28 Tem 2007 | No Comment | ]
Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.