12 Dev Adam’ın neşesi yerinde!..12 Dev Adam’ın neşesi yerinde!..

İspanya’da yapılacak Avrupa Basketbol Şampiyonası Finalleri’ne katılacak (A) Milli Takım, hazırlık çalışmalarını İstanbul’da sürdürdü.

Antrenör Bogdan Tanjevic yönetiminde Abdi İpekçi Spor Salonu’nda yapılan antrenmana, sakatlığı geçen Ender Arslan ile birlikte tüm oyuncular katılırken, sporcuların neşeli tavırları dikkat çekti.

Oyunculara üçerli olarak özel basket çalıştırması yaptıran Tanjevic, Mehmet Okur, Hidayet Türkoğlu ve İbrahim Kutluay üçlüsünü birlikte çalıştırdı. Ayrıca, Hakan Demirel ve Ömer Aşık’ın attığı smaçlar da Tanjevic’ten alkış aldı.
(A) Milli Basketbol Takımı, yarın yapacağı çift antrenmanla hazırlıklarına devam edecek.

Öte yandan, (A) Milli Takım Menajeri Harun Erdenay, İzmir’de katılacakları Efes Pilsen Cup 6 turnuvası öncesi tempoyu düşüreceklerini belirterek, ”Turnuva yoğun olacağı için oraya biraz daha oyuncuları hazır bir şekilde götüreceğiz. Çünkü bugüne kadar yoğun bir çalışma içerisindeydik” diye konuştu.

12 Dev Adam’ın neşesi yerinde!.. yazısına ait etiketler : , , , ,
12 Dev Adam’ın neşesi yerinde!.. yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

12 Dev Adam’ın neşesi yerinde!.. Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.