11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Hakkındaki Kişisel Yorumlarınız – Tartışma Konusu11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Hakkındaki Kişisel Yorumlarınız – Tartışma Konusu

Son zamanlarda yaşanılan, tatsız olaylar sonucunda herkesin beklediği Abdullah Gül şuandan itibaren 11. cumhurbaşkanımız olarak Çankaya’ya yerleşti.

Bu olayın biz Türk milleti üzerindeki olumlu olumsuz yorumları tartışmak için bu konuyu açtık.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül hakkında olumlu olumsuz yorumlarınızı ( uyarmaya gerek yok, aşırı şeylere kaçmayalım, olumsuzsa düşünceniz sadece olumsuz yazmanız yeterli) bekliyoruz.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Hakkındaki Kişisel Yorumlarınız – Tartışma Konusu yazısına ait etiketler : , , , ,
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Hakkındaki Kişisel Yorumlarınız – Tartışma Konusu yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Hakkındaki Kişisel Yorumlarınız – Tartışma Konusu” için 16 Yorum

 1. OzZ dedi ki:

  Zor.. Hiç bi şekilde gelmemeliydi laik devlet yok olucak ilerde görülüyor.Lailk devlet olursak bilinki bi çıkar vardır

 2. emin dedi ki:

  Çok kötü oldu Türkiye’yi batıracaklar.Şeriat ülkesine dönecek Türkiye yakında.Yakında daherşeyi satmaya başlıyacaklar.SATILMAYA HAZIR OLUN.

 3. onurcan dedi ki:

  bence bu durum çok kötü oldu bizler için.nedenini sorarsanız bu duruma tepki verenler için söylüyorum bu durum bizi ve tüm halkı kötü sonuçlar bekliyor demektir….

 4. aRda dedi ki:

  Ceren bence yanlış düşünüosun…Cumhuriyeti yıkmaya hiç kimsenin ve kuruluşun gücü yetmez..BunLarın hocaLarı(erbakan) bile yapamadı bu işi bunLar kim oluo!!! Şeriata geLince de KapatırLar Partiyi oLur biteR sen içini Ferah Tut!

 5. nilay dedi ki:

  iyi oldu diyenlere sözüm …sizde türkiyenın genclerisiniz dımı ..ama gıderek İRAN oluyoruzbunun farkındamısınız.???.uyanın artık gemı batmak üzere bılmıyorum yanii…resmen cumhuriyet yıkılıor …

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Hakkındaki Kişisel Yorumlarınız – Tartışma Konusu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.