10 yıl hapsi istendi10 yıl hapsi istendi

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan hakkında bir otel odasında birlikte olduğu kadını darp ettiği iddiasıyla 10 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Savcı Ramazan Kaya, İzzet Yıldızhan’ın M.Y. isimli kadına “nitelikli cinsel saldırıya teşebbüs” ettiğini, E.S.K.’yı da silahla “kasten” yaraladığını iddia etti. Yaşanan tartışmada Yıldızhan, M.Y.’yi dövdü. Yıldızhan “Nasıl insanlar getiriyorsun” diye ruhsatlı tabancanın kabzasıyla E.S.K’nın kafasına vurdu. İddialara göre Yıldızhan, “Şikayetçi olursanız durumu ailene bildiririm” dedi.

İki kadının 15 gün önce İstanbul’da Yıldızhan ile buluştukları ve ifadelerini değiştirmek istedikleri iddia edildi. Yeniden ifade veren kadınların “Bize tecavüz etmedi, rızamızla birlikte olduk. Silah da çekmedi, kızgınlıkla ifade verdik” dedikleri öğrenildi.

10 yıl hapsi istendi yazısına ait etiketler : ,
10 yıl hapsi istendi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

10 yıl hapsi istendi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.