10. Rock Station Open Air Festivali10. Rock Station Open Air Festivali

10. Rock Station Open Air festivali 8-9 Eylül tarihlerinde ODTÜ mezunları derneği Vişnelik Çim Amfide gerçekleşecek.

İlki 26 Ekim 1997 tarihinde gerçekleşen Rock Station Open Air festivali, Türkiye’nin düzenlene gelen ilk rock festivali olma özelliğini taşımaktadır. Ankara ve çevre illerden gelen rock müzik tutkunlarının vazgeçilmezi haline gelen festival bu sene 10. kez karşınızda. Tuborg’un ana sponsorluğunda yapılan festival bu sene de rock müzik alanında isim yapmış sanatçı ve grupların katılımıyla on binlerce müziksever ile buluşmaya hazırlanıyor. Festival, dev bir yeşil bir alan olan ODTU mezunları derneği Vişnelik Çim Amfi’de gerçekleşecek.

2 gün süren festival; Ankara’nın kültür, sanat ve eğlence hayatına yeni bir değer ve canlılık katarken, bir yandan da Anadolu’da gerçekleşen en büyük rock festivali olma özelliğini kazandı. Bu anlamda geçirdiğimiz 10 sene içinde festival, Türk ve Dünya basınında 50den fazla haber olmuş ve televizyon haberlerinde geniş yer almıştır. Festival; 8 Eylül’de kapılarını tüm rock severlere açacak ve rock müzik severleri bu yılda rock’a doyurmayı amaçlıyor.

8-9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan 10. Rock Station Open Air festivalinde; Let It Flow, Ketum, Gates Of Eternity, Knight Errant, Sokak Köpekleri, Blak Tooth, Self Torture, Impulse, Machinemade God, Sirenia, Since Yesterday, Saints’n’sinners, Freedom Gray, Derin6, Murat Net, Hayko Cepkin ve Pentagram sahne alacak.
14.08.2007

10. Rock Station Open Air Festivali yazısına ait etiketler : , , , ,
10. Rock Station Open Air Festivali yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

10. Rock Station Open Air Festivali Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.