Antalya ProjeksiyonAntalya ProjeksiyonFilm ve oyun tutkunu biriyseniz projeksiyon ile ilgilenmiş ve şuan veya ilerde kesin planlarınız arasında vardır diye düşünüyoruz. Çünkü evinizin konforlu ortamında büyük ekranda film izlemek, oyun oynamak paha biçilemez bir eğlencedir. Antalya’da projeksiyon cihazı ve antalya projeksiyon servis konusunda sizlere yardımcı olabilecek bir site tavsiye edeceğiz. Antalya projeksiyon sitesinde kafanıza takılan soruların çoğunu giderebilirsiniz.
Projeksiyon cihazlarını seçmek, projeksiyon perdelerini seçmek çoğu zaman kafa karıştırıcı olabilir. Projeksiyon cihazını seçmeden önce iyi bir araştırma yapmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Sonuçta bu cihazlar ucuz cihazlar değil. O yüzden paranızı çöpe atmayın, neden bunu düşünmedim diye pişmanlık yaşamayın. Bir diğer dikkat edeceğiniz hususta projeksiyon perdesidir. Antalya projeksiyon perdesi seçerken ufak bir sıkıntı bile canınızı sıkabiliyor. Perde montajını yapan elemanın ufak bir hatası perdenizin dalgalı göstermesine yol açabilir. Antalya projeksiyon servisi konusunda böyle bir sıkıntı yaşadım.
Yaptığım araştırmalara göre bir site buldum ve bunları iyi araştırmak gerektiğini anlamış oldum. Antalya projeksiyon perdesi montajı için önerdiğimiz siteyi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Şuan ben az araştırma yaptığım için bunun cezasını çekiyorum 🙂 Cihazı kurduk, perdenin montajını yaptırdık fakat görüntüyü yansıttığımızda perdede dalgalı olarak görünüyor. Bunun nedeni perdenin çok büyük olması mı yoksa projeksiyon perdesinin kalitesinin düşük olması mı henüz anlayabilmiş değilim. Projeksiyon perdesi yansıtılan görüntüyü dalgalı olarak gösterdiği için hem görselliği bozuyor hemde bir süre sonra gözünüzü aşırı derecede rahatsız edebiliyor. Şuan ben bir çözüm bulamadım fakat büyük ihtimalle çözümü perdeyi değişerek bulacağım. Bu da demek oluyor ki ekstra bir masraf daha 🙂 Yukarıda söylediğim gibi bu konular hakkında sormak istediğiniz bir şey olursa bize yorum kısmından veya önerdiğimiz siteye danışabilirsiniz.

Antalya Projeksiyon yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Antalya Projeksiyon Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.