2. ( II ) Dünya Savaş’ında Atom Bombası Atılması Olayı2. ( II ) Dünya Savaş’ında Atom Bombası Atılması Olayı


II. Dünya Savaşı, 20. yüzyılın iki topyekün savaşından ikincisidir. Altı yıl boyunca, dünyanın çeşitli bölgelerinde süren kesintisiz savaşlarla süregiden II. Dünya Savaşı, Alman ordularının Polonya’ya saldırıdığı 1 Eylül 1939’da başlamış kabul edilir. Ne var ki birbirinden kopuk görünseler de bu tarihte önceki çatışmalar da, savaşta birincil rol oynayan tarafların stratejik hedefleri arasında yer aldığından, savaşın başlangıcı tarihsel olarak daha gerilerden başlamaktadır.

2. ( II ) Dünya Savaş’ında Atom Bombası Atılması Olayı yazısına ait etiketler : , , ,
2. ( II ) Dünya Savaş’ında Atom Bombası Atılması Olayı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

7 Comments »

 • sinem demiş ki:

  abi bu ne ya inanmıyorum hocanın verdiği bütün araştırma konularını sırasıyla yazdı ya çok şaşırdım tebrik ederim :) bu siteyi sık kullanılanlarıma etkilicem ;)

 • nurullah demiş ki:

  sinem sende mi bu siteden yararlandın.ya şu edebiyattan da olmasa ödev için hayatta internete girmeyiz. sinem seni çok özledim kanki

 • sinem demiş ki:

  ay tanıyamadım nurullah :) kusura bakma spr bi sitemiş ama …

 • taner demiş ki:

  sinem sende burdan yararlandın bende işşalah yakında grşrz tmm güzelmiş burası by

 • taner demiş ki:

  sinem sende mi burdan yararlanıyorsun aynen nabalım iş icabı sinem seni şimdiden özledim

 • turgay demiş ki:

  biraz kısa olmus ama paylaşım için saolun

 • umutcan yiğit demiş ki:

  cok güzel bi site cok begendim başarılarının devamını beklerim bu sitenin araştırdıgım ödevi tamamıyla buldum allah razı olsun :)

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.